Content & Co. s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 370 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 74/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (133 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 9. 4. 2021
- Sídlo
- Pri Hrubej lúke 9, 84102, Bratislava - mestská časť Dúbravka
- EBITDA marža22,3 %
- ROA (návratnosť aktív)31,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)102,5 %
- Zadlženosť70 %
- Kapitálová primeranosť30,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 16.13netIncome: 21 400revenue: 132 686prevNetIncome: -833.00
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 30.29equity: 20 888assets: 68 971
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 69.71equity: 20 888assets: 68 971
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 231.61revenueYoY: 369.59validHistoryYears: 3.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 22.30netMargin: 16.13ebitda: 29 584revenue: 132 686
Altman Z''-Score4.25Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.60 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.75 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.45 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.46 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 31.03 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 31.03 % vs. predchádzajúce -4.40 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 69.71 % vs. predchádzajúce 102.70 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.92× vs. predchádzajúce 1.49×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 16.13 % vs. predchádzajúca -2.95 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 30.29 % vs. predchádzajúca -2.70 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE 102 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (20888 €) — nereprezentatívne.
- Tržby +370 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 370 % na 133 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 16.1 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.16 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 22.3 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Info
Kapitálová primeranosť 30 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 133 tis. € | 28 tis. € | +369,6 % |
| EBITDA | 30 tis. € | 1 tis. € | +21× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 27 tis. € | 1 tis. € | +21× |
| Čistý zisk | 21 tis. € | -833 € | +27× |
| Aktíva | 69 tis. € | 19 tis. € | +264,2 % |
| Vlastné imanie | 21 tis. € | -512 € | +42× |
- 9. 4. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie30.3%
- Cudzie zdroje69.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 133 tis. € | 69 tis. € | 21 tis. € | 30 tis. € | 21 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 28 tis. € | 19 tis. € | -512 € | 1 tis. € | -833 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 12 tis. € | 35 tis. € | 321 € | -3 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | 0 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti9. 4. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena9. 4. 2021 → 27. 10. 2021
muppet s.r.o.
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 14. 9. 2024
- 2Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 14. 9. 2024
- 3Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 14. 9. 2024
- 4Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 14. 9. 2024
- 5Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 9. 4. 2021
- 6Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 9. 4. 2021
- 7Administratívne službyod 9. 4. 2021
- 8Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 9. 4. 2021
- 9Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 9. 4. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53689704
- RÚZ ID
- 1983652
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 9. 4. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat132 686 EUR · rok 2024
- 20. 6. 2024Registrácia platcu DPHSK2121486323
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 9. 4. 2021Zmena obchodného mena→ muppet s.r.o.