All4dentSK s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 168 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Krátka história
Firma vznikla pred 3 rokmi — história výkazov je zatiaľ krátka.
Firma dosahuje malé tržby (43 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 15. 7. 2023
- Sídlo
- Borovinská cesta 667/12, 96201, Zvolenská Slatina
- EBITDA marža5,9 %
- ROA (návratnosť aktív)28,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)30,0 %
- Zadlženosť5 %
- Kapitálová primeranosť95,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 5.04netIncome: 2 144revenue: 42 568prevNetIncome: 524.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 95.04equity: 7 144assets: 7 517
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 4.96equity: 7 144assets: 7 517
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 167.91validHistoryYears: 2.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 5.92netMargin: 5.04ebitda: 2 522revenue: 42 568
Altman Z''-Score25.05Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.87 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.16 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.92 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 20.11 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 28.52 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 28.52 % vs. predchádzajúce 9.33 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 4.96 % vs. predchádzajúce 1.64 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 5.66× vs. predchádzajúce 2.83×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 5.04 % vs. predchádzajúca 3.30 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 95.04 % vs. predchádzajúca 98.36 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 42568 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 168 % na 43 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 5.0 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 95 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 28.5 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 43 tis. € | 16 tis. € | +167,9 % |
| EBITDA | 3 tis. € | 616 € | +309,4 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | 554 € | +309,4 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 524 € | +309,2 % |
| Aktíva | 8 tis. € | 6 tis. € | +33,8 % |
| Vlastné imanie | 7 tis. € | 6 tis. € | +29,3 % |
- 15. 7. 2023Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie95.0%
- Cudzie zdroje5.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 43 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 16 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 616 € | 524 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti15. 7. 2023
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 15. 7. 2023
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 15. 7. 2023
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 15. 7. 2023
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 15. 7. 2023
- 5Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 15. 7. 2023
- 6Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 15. 7. 2023
- 7Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony vrátane prípojného vozidlaod 15. 7. 2023
- 8Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 15. 7. 2023
- 9Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 15. 7. 2023
- 10Prenájom hnuteľných vecíod 15. 7. 2023
- 11Administratívne službyod 15. 7. 2023
- 12Vedenie účtovníctvaod 15. 7. 2023
- 13Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 15. 7. 2023
- 14Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 15. 7. 2023
- 15Prevádzkovanie športových zariadeníod 15. 7. 2023
- 16Čistiace a upratovacie službyod 15. 7. 2023
- 17Fotografické službyod 15. 7. 2023
- 18Ozvučovanie kultúrnych a spoločenských podujatíod 15. 7. 2023
- 19Služby súvisiace s produkciou filmov a videozáznamovod 15. 7. 2023
- 20Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 15. 7. 2023
- 21Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 15. 7. 2023
- 22Počítačové službyod 15. 7. 2023
- 23Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 15. 7. 2023
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53700643
- RÚZ ID
- 2201259
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 15. 7. 2023Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat42 568 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna