MAGG studio, s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -4.7 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 66/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (19 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 27. 4. 2021
- Sídlo
- Ľudovíta Okánika 14, 94901, Nitra
- EBITDA marža4,3 %
- ROA (návratnosť aktív)2,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)2,6 %
- Zadlženosť23 %
- Kapitálová primeranosť77,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.10netIncome: 407.00revenue: 19 400prevNetIncome: -3 462
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 77.12equity: 15 474assets: 20 065
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 22.88equity: 15 474assets: 20 065
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -1.82revenueYoY: -4.67validHistoryYears: 4.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 4.35netMargin: 2.10ebitda: 843.00revenue: 19 400
Altman Z''-Score7.05Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.52 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.76 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.24 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 3.54 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.03 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.03 % vs. predchádzajúce -18.74 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 22.88 % vs. predchádzajúce 16.61 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.97× vs. predchádzajúce 1.10×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.10 % vs. predchádzajúca -17.01 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 77.12 % vs. predchádzajúca 83.39 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 19400 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 5 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (-5 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Info
Čistá marža len 2.1 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 77 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 19 tis. € | 20 tis. € | −4,7 % |
| EBITDA | 843 € | -3 tis. € | +125,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 759 € | -3 tis. € | +125,3 % |
| Čistý zisk | 407 € | -3 tis. € | +111,8 % |
| Aktíva | 20 tis. € | 18 tis. € | +8,6 % |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 15 tis. € | +0,4 % |
- 27. 4. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie77.1%
- Cudzie zdroje22.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 19 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 843 € | 407 € | EUR |
| 2024 | Riadna | 20 tis. € | 18 tis. € | 15 tis. € | -3 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 20 tis. € | 21 tis. € | 19 tis. € | -4 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 21 tis. € | 28 tis. € | 23 tis. € | 17 tis. € | 14 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 10 tis. € | 9 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti27. 4. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb peňaženky virtuálnej menyod 20. 12. 2022
- 2Poskytovanie služieb zmenárne virtuálnej menyod 20. 12. 2022
- 3Reklamné a marketingové službyod 27. 4. 2021
- 4Fotografické službyod 27. 4. 2021
- 5Spracovanie grafických návrhov webových stránok a ich aktualizáciaod 27. 4. 2021
- 6Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 27. 4. 2021
- 7Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 27. 4. 2021
- 8Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 27. 4. 2021
- 9Prieskum trhu a verejnej mienkyod 27. 4. 2021
- 10Poskytovanie informácií prostredníctvom internetu a z verejne prístupných zdrojovod 27. 4. 2021
- 11Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 27. 4. 2021
- 12Prenájom hnuteľných vecíod 27. 4. 2021
- 13Prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmomod 27. 4. 2021
- 14Vydavateľská činnosťod 27. 4. 2021
- 15Administratívne službyod 27. 4. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53715217
- RÚZ ID
- 1990600
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 27. 4. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat20 500 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna