ProfiHeat, s. r. o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -4.1 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 40/100
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
Firma dosahuje tržby (328 tis. €), vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 29. 4. 2021
- Sídlo
- Ulica Williama Schiffera 9851/25, 91708, Trnava
- EBITDA marža2,8 %
- ROA (návratnosť aktív)1,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)40,1 %
- Zadlženosť96 %
- Kapitálová primeranosť4,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.16netIncome: 7 086revenue: 327 693prevNetIncome: 3 702
Kapitál3 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 4.14equity: 17 690assets: 426 971
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 95.86equity: 17 690assets: 426 971
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 26.67revenueYoY: -4.09validHistoryYears: 4.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 2.76netMargin: 2.16ebitda: 9 032revenue: 327 693
Altman Z''-Score0.37Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.08 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.12 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.12 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.05 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.66 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.66 % vs. predchádzajúce 1.22 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 95.86 % vs. predchádzajúce 96.51 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.77× vs. predchádzajúce 1.13×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.16 % vs. predchádzajúca 1.08 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 4.14 % vs. predchádzajúca 3.49 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (-4 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Info
Čistá marža len 2.2 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 4 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 328 tis. € | 342 tis. € | −4,1 % |
| EBITDA | 9 tis. € | 5 tis. € | +92,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 8 tis. € | 4 tis. € | +92,7 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 4 tis. € | +91,4 % |
| Aktíva | 427 tis. € | 304 tis. € | +40,7 % |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 11 tis. € | +66,8 % |
- 29. 4. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie4.1%
- Cudzie zdroje95.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 328 tis. € | 427 tis. € | 18 tis. € | 9 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 342 tis. € | 304 tis. € | 11 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 291 tis. € | 196 tis. € | 10 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 161 tis. € | 92 tis. € | 7 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti29. 4. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena29. 4. 2021 → 29. 3. 2023
Mein Tech s. r. o.
- Zmena sídla29. 4. 2021 → 11. 4. 2023
Tulipánova ulica 17, Trnava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 29. 4. 2021
- 2Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 29. 4. 2021
- 3Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 29. 4. 2021
- 4Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 29. 4. 2021
- 5Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 29. 4. 2021
- 6Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 29. 4. 2021
- 7Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 29. 4. 2021
- 8Prípravné práce k realizácii stavbyod 29. 4. 2021
- 9Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 29. 4. 2021
- 10Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 29. 4. 2021
- 11Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 29. 4. 2021
- 12Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 29. 4. 2021
- 13Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 29. 4. 2021
- 14Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 29. 4. 2021
- 15Finančný lízingod 29. 4. 2021
- 16Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 29. 4. 2021
- 17Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 29. 4. 2021
- 18Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 29. 4. 2021
- 19Prenájom hnuteľných vecíod 29. 4. 2021
- 20Administratívne službyod 29. 4. 2021
- 21Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 29. 4. 2021
- 22Inštalácia a opravy chladiarenských zariadeníod 29. 4. 2021
- 23Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 29. 4. 2021
- 24Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - plynovýchod 29. 4. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53736095
- RÚZ ID
- 1987947
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 29. 4. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat341 658 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 1. 7. 2021Registrácia platcu DPHSK2121482132
- 29. 4. 2021Zmena obchodného mena→ Mein Tech s. r. o.
- 29. 4. 2021Zmena sídlaTulipánova ulica 17, Trnava