Everose Holding, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 134 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 79/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (15 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 3. 6. 2021
- Sídlo
- Makovického 8567/3A, 01001, Žilina
- EBITDA marža44,1 %
- ROA (návratnosť aktív)15,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)61,3 %
- Zadlženosť74 %
- Kapitálová primeranosť26,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 34.21netIncome: 5 108revenue: 14 933prevNetIncome: -2 796
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 25.98equity: 8 332assets: 32 072
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 74.02equity: 8 332assets: 32 072
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 384.87revenueYoY: 133.80validHistoryYears: 4.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 44.14netMargin: 34.21ebitda: 6 592revenue: 14 933
Altman Z''-Score2.39Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.51 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.34 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.17 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.37 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 15.93 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 15.93 % vs. predchádzajúce -10.94 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 74.02 % vs. predchádzajúce 87.38 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.47× vs. predchádzajúce 0.25×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 34.21 % vs. predchádzajúca -43.78 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 25.98 % vs. predchádzajúca 12.62 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 14933 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 5 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 134 % na 15 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 34.2 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.34 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 44.1 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Info
Kapitálová primeranosť 26 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 15 tis. € | 6 tis. € | +133,8 % |
| EBITDA | 7 tis. € | -2 tis. € | +489,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 6 tis. € | -2 tis. € | +489,1 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | -3 tis. € | +282,7 % |
| Aktíva | 32 tis. € | 26 tis. € | +25,5 % |
| Vlastné imanie | 8 tis. € | 3 tis. € | +158,4 % |
- 3. 6. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie26.0%
- Cudzie zdroje74.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 15 tis. € | 32 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 6 tis. € | 26 tis. € | 3 tis. € | -2 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 5 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 5 tis. € | 4 tis. € | -300 € | -343 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 131 € | 5 tis. € | 5 tis. € | -162 € | -162 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti3. 6. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena3. 6. 2021 → 30. 3. 2026
Organic products, s. r. o.
- Zmena sídla3. 6. 2021 → 30. 3. 2026
Štúrova 283/19, Kysucké Nové Mesto
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Výroba nápojovod 3. 6. 2021
- 2Textilná výrobaod 3. 6. 2021
- 3Odevná výrobaod 3. 6. 2021
- 4Výroba bižutérie a suvenírovod 3. 6. 2021
- 5Výroba sviečok a tieniacej technikyod 3. 6. 2021
- 6Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 3. 6. 2021
- 7Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 3. 6. 2021
- 8Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 3. 6. 2021
- 9Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 3. 6. 2021
- 10Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 3. 6. 2021
- 11Finančný lízingod 3. 6. 2021
- 12Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 3. 6. 2021
- 13Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 3. 6. 2021
- 14Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 3. 6. 2021
- 15Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 3. 6. 2021
- 16Dizajnérske činnostiod 3. 6. 2021
- 17Fotografické službyod 3. 6. 2021
- 18Prenájom hnuteľných vecíod 3. 6. 2021
- 19Čistiace a upratovacie službyod 3. 6. 2021
- 20Administratívne službyod 3. 6. 2021
- 21Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 3. 6. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53739183
- RÚZ ID
- 1997426
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 3. 6. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat14 933 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 3. 6. 2021Zmena obchodného mena→ Organic products, s. r. o.
- 3. 6. 2021Zmena sídlaŠtúrova 283/19, Kysucké Nové Mesto