HKK Invest, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 38 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 51/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje tržby (230 tis. €), zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 4. 2021
- Sídlo
- Golianovská 8, 94907, Nitra
- EBITDA marža8,4 %
- ROA (návratnosť aktív)2,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)16,0 %
- Zadlženosť85 %
- Kapitálová primeranosť14,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 3.27netIncome: 7 529revenue: 230 299prevNetIncome: -2 968
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 14.57equity: 47 051assets: 322 951
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 85.43equity: 47 051assets: 322 951
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 65.93revenueYoY: 38.15validHistoryYears: 4.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 8.40netMargin: 3.27ebitda: 19 336revenue: 230 299
Altman Z''-Score1.23Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.29 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.42 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.34 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.18 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.33 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.33 % vs. predchádzajúce -1.80 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 85.43 % vs. predchádzajúce 75.98 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.71× vs. predchádzajúce 1.01×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 3.27 % vs. predchádzajúca -1.78 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 14.57 % vs. predchádzajúca 24.02 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 38 % na 230 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 3.3 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 15 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 230 tis. € | 167 tis. € | +38,1 % |
| EBITDA | 19 tis. € | 5 tis. € | +291,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 17 tis. € | 4 tis. € | +291,7 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | -3 tis. € | +353,7 % |
| Aktíva | 323 tis. € | 165 tis. € | +96,3 % |
| Vlastné imanie | 47 tis. € | 40 tis. € | +19,1 % |
- 28. 4. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie14.6%
- Cudzie zdroje85.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 230 tis. € | 323 tis. € | 47 tis. € | 19 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 167 tis. € | 165 tis. € | 40 tis. € | 5 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 125 tis. € | 157 tis. € | 42 tis. € | 28 tis. € | 18 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 50 tis. € | 30 tis. € | 24 tis. € | 25 tis. € | 19 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti28. 4. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla28. 4. 2021 → 7. 3. 2024
J. Kráľa 49, Nitra
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 28. 4. 2021
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 28. 4. 2021
- 3Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 28. 4. 2021
- 4Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 28. 4. 2021
- 5Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 28. 4. 2021
- 6Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 28. 4. 2021
- 7Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 28. 4. 2021
- 8Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 28. 4. 2021
- 9Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 28. 4. 2021
- 10Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 28. 4. 2021
- 11Prenájom hnuteľných vecíod 28. 4. 2021
- 12Administratívne službyod 28. 4. 2021
- 13Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 28. 4. 2021
- 14Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 28. 4. 2021
- 15Čistiace a upratovacie službyod 28. 4. 2021
- 16Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 28. 4. 2021
- 17Prípravné práce k realizácii stavbyod 28. 4. 2021
- 18Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 28. 4. 2021
- 19Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 28. 4. 2021
- 20Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 28. 4. 2021
- 21Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 28. 4. 2021
- 22Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 28. 4. 2021
- 23Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 28. 4. 2021
- 24Poskytovanie služieb pre osobného charakteruod 28. 4. 2021
- 25Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálovod 28. 4. 2021
- 26Informačná činnosťod 28. 4. 2021
- 27Sťahovacie službyod 28. 4. 2021
- 28Kuriérske službyod 28. 4. 2021
- 29Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 28. 4. 2021
- 30Textilná výrobaod 28. 4. 2021
- 31Odevná výrobaod 28. 4. 2021
- 32Spracovanie kožeod 28. 4. 2021
- 33Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 28. 4. 2021
- 34Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 28. 4. 2021
- 35Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 28. 4. 2021
- 36Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 28. 4. 2021
- 37Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 28. 4. 2021
- 38Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 28. 4. 2021
- 39Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 28. 4. 2021
- 40Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 28. 4. 2021
- 41Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 28. 4. 2021
- 42Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 28. 4. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53742362
- RÚZ ID
- 1991160
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 4. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat230 299 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 1. 12. 2021Registrácia platcu DPHSK2121485355
- 28. 4. 2021Zmena sídlaJ. Kráľa 49, Nitra