InTurrim s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 781 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 80/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (21 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 30. 4. 2021
- Sídlo
- Hlavná 59, 92555, Vinohrady nad Váhom
- EBITDA marža10,7 %
- ROA (návratnosť aktív)24,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)26,0 %
- Zadlženosť8 %
- Kapitálová primeranosť92,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 9.06netIncome: 1 879revenue: 20 745prevNetIncome: 292.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 92.28equity: 7 228assets: 7 833
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 7.72equity: 7 228assets: 7 833
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 134.54revenueYoY: 780.89validHistoryYears: 4.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 10.70netMargin: 9.06ebitda: 2 219revenue: 20 745
Altman Z''-Score16.91Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.82 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.93 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.62 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 12.54 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 23.99 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 23.99 % vs. predchádzajúce 5.46 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 7.72 % vs. predchádzajúce 0.00 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.65× vs. predchádzajúce 0.44×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 9.06 % vs. predchádzajúca 12.40 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 92.28 % vs. predchádzajúca 100.00 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 20745 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +781 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 781 % na 21 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 9.1 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 92 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 24.0 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 21 tis. € | 2 tis. € | +780,9 % |
| EBITDA | 2 tis. € | 292 € | +659,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | 263 € | +659,9 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 292 € | +543,5 % |
| Aktíva | 8 tis. € | 5 tis. € | +46,4 % |
| Vlastné imanie | 7 tis. € | 5 tis. € | +35,1 % |
- 30. 4. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie92.3%
- Cudzie zdroje7.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 21 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 2 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 292 € | 292 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 3 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 15 € | 15 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 2 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 42 € | 42 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti30. 4. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 30. 4. 2021
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 30. 4. 2021
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 30. 4. 2021
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 30. 4. 2021
- 5Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 30. 4. 2021
- 6Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 30. 4. 2021
- 7Služby požičovníod 30. 4. 2021
- 8Sťahovacie službyod 30. 4. 2021
- 9Čistiace a upratovacie službyod 30. 4. 2021
- 10Prenájom hnuteľných vecíod 30. 4. 2021
- 11Reklamné a marketingové službyod 30. 4. 2021
- 12Administratívne službyod 30. 4. 2021
- 13Pedikúraod 30. 4. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53752970
- RÚZ ID
- 1990844
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 30. 4. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat20 745 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna