REKUK sign s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 355 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 77/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (5 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 27. 5. 2021
- Sídlo
- Šimonovianska 2, 95803, Partizánske
- EBITDA marža97,0 %
- ROA (návratnosť aktív)35,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)38,7 %
- Zadlženosť9 %
- Kapitálová primeranosť90,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 80.70netIncome: 4 160revenue: 5 155prevNetIncome: 1 054
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 90.60equity: 10 741assets: 11 855
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 9.40equity: 10 741assets: 11 855
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -57.22revenueYoY: 354.59validHistoryYears: 3.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 96.95netMargin: 80.70ebitda: 4 998revenue: 5 155
Altman Z''-Score15.89Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.78 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.58 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.41 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 10.12 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 35.09 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 35.09 % vs. predchádzajúce 15.58 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 9.40 % vs. predchádzajúce 2.72 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.43× vs. predchádzajúce 0.17×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 80.70 % vs. predchádzajúca 92.95 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 90.60 % vs. predchádzajúca 97.28 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 5155 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +355 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 355 % na 5155 €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 80.7 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.81 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 97.0 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 91 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 5 tis. € | 1 tis. € | +354,6 % |
| EBITDA | 5 tis. € | 1 tis. € | +274,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 4 tis. € | 1 tis. € | +274,7 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | 1 tis. € | +294,7 % |
| Aktíva | 12 tis. € | 7 tis. € | +75,2 % |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 7 tis. € | +63,2 % |
- 27. 5. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie90.6%
- Cudzie zdroje9.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 5 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 1 tis. € | 7 tis. € | 7 tis. € | 1 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 6 tis. € | 6 tis. € | — | -34 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 28 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 661 € | 562 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti27. 5. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 27. 5. 2021
- 2Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 27. 5. 2021
- 3Dizajnérske činnostiod 27. 5. 2021
- 4Fotografické službbyod 27. 5. 2021
- 5Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 27. 5. 2021
- 6Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 27. 5. 2021
- 7Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 27. 5. 2021
- 8Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 27. 5. 2021
- 9Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 27. 5. 2021
- 10Administratívne službyod 27. 5. 2021
- 11Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 27. 5. 2021
- 12Prenájom hnuteľných vecíod 27. 5. 2021
- 13Textilná výrobaod 27. 5. 2021
- 14Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 27. 5. 2021
- 15Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 27. 5. 2021
- 16Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 27. 5. 2021
- 17Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 27. 5. 2021
- 18Odevná výrobaod 27. 5. 2021
- 19Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálovod 27. 5. 2021
- 20Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 27. 5. 2021
- 21Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 27. 5. 2021
- 22Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 27. 5. 2021
- 23Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 27. 5. 2021
- 24Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 27. 5. 2021
- 25Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 27. 5. 2021
- 26Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 27. 5. 2021
- 27Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 27. 5. 2021
- 28Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 27. 5. 2021
- 29Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 27. 5. 2021
- 30Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 27. 5. 2021
- 31Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 27. 5. 2021
- 32Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 27. 5. 2021
- 33Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 27. 5. 2021
- 34Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 27. 5. 2021
- 35Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 27. 5. 2021
- 36Výroba bižutérie a suvenírovod 27. 5. 2021
- 37Výroba hračiek a hierod 27. 5. 2021
- 38Výroba sviečok a tieniacej technikyod 27. 5. 2021
- 39Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 27. 5. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53782984
- RÚZ ID
- 1995845
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 27. 5. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2021Najvyšší zaznamenaný obrat28 171 EUR · rok 2021