Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

ONHAJZERR JVR s.r.o.

aktívna
Rybníky 2403/22, 01861, Beluša
podľa §4, registrácia od 1. 8. 2021
spoločnosť s ručením obmedzenýmPlatca DPH
Tržby (2025)35 tis. €
17,2 %vs 2024
Zisk (2025)-19 tis. €
66,1 %vs 2024
Vlastné imanie (2025)-43 tis. €
74,3 %vs 2024
Zadlženosť (2025)127 %
11,1 %Vysokávs 2024
ROE (2025)42.6 %
4,7 %Výbornévs 2024

Rast tržieb

Tržby medziročne narástli o 17 %.

Záporné vlastné imanie

Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.

Skóre 21/100

Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.

Súhrn

Firma dosahuje malé tržby (35 tis. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.

Stratováfirma má negatívny čistý zisk
Záporné imaniezáväzky prevyšujú majetok
Silný rasttržby +17 % medziročne
Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
14. 7. 2021
Sídlo
Rybníky 2403/22, 01861, Beluša
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2025)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža-39,0 %
  • ROA (návratnosť aktív)-11,7 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)
  • Zadlženosť127 %
  • Kapitálová primeranosť-27,4 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje malé tržby (35 tis. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
21/ 100Riziková
Ziskovosť0 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: -52.27
  • netIncome: -18 502
  • revenue: 35 400
  • prevNetIncome: -11 139
Kapitál0 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: -27.39
  • equity: -43 391
  • assets: 158 438
Zadlženosť0 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: 127.39
  • equity: -43 391
  • assets: 158 438
Rast20 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: 18.74
  • revenueYoY: 17.22
  • validHistoryYears: 5.00
Efektivita1 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: -38.99
  • netMargin: -52.27
  • ebitda: -13 804
  • revenue: 35 400
Altman Z''-Score-2.26Distress zóna

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.56-0.54aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.26-1.00aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.72-0.50aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.05-0.23presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score1 / 6slabá

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = -11.68 %
    nesplnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -11.68 % vs. predchádzajúce -6.56 %.
    nesplnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť 127.39 % vs. predchádzajúce 114.66 %.
    nesplnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 0.22× vs. predchádzajúce 0.18×.
    splnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -52.27 % vs. predchádzajúca -36.88 %.
    nesplnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -27.39 % vs. predchádzajúca -14.66 %.
    nesplnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • Mikrofirma (tržby 35400 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
  • Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 5 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
  • Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Pozitívne

    Tržby medziročne stúpli o 17 % na 35 tis. € — stabilný organický rast.

  • Riziko

    Firma je v strate (čistá marža -52.3 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.

  • Riziko

    Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.

  • Upozornenie

    Tržby rastú (+17 %), ale aktíva klesajú (-7 %). Firma môže podinvestovávať — rast nemusí byť udržateľný.

Finančný prehľad (2025)
Položka20252024Zmena
Tržby35 tis. €30 tis. €+17,2 %
EBITDA-14 tis. €-7 tis. €−95,5 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)-12 tis. €-6 tis. €−95,5 %
Čistý zisk-19 tis. €-11 tis. €−66,1 %
Aktíva158 tis. €170 tis. €−6,7 %
Vlastné imanie-43 tis. €-25 tis. €−74,3 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Vzťahy a prepojenia
2 osobyv štatutárnych orgánoch
graf prepojenícez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 14. 7. 2021Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
  • 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby