SECURITY 112, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 135 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 96/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (123 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 16. 6. 2021
- Sídlo
- Jána Halašu 2660/9, 91108, Trenčín
- EBITDA marža30,1 %
- ROA (návratnosť aktív)33,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)52,9 %
- Zadlženosť37 %
- Kapitálová primeranosť62,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 23.72netIncome: 29 227revenue: 123 206prevNetIncome: 11 401
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 62.54equity: 55 237assets: 88 326
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 37.46equity: 55 237assets: 88 326
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 136.65revenueYoY: 134.97validHistoryYears: 3.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 30.08netMargin: 23.72ebitda: 37 056revenue: 123 206
Altman Z''-Score7.23Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.23 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.85 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.40 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.75 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 33.09 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 33.09 % vs. predchádzajúce 21.64 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 37.46 % vs. predchádzajúce 50.64 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.39× vs. predchádzajúce 1.00×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 23.72 % vs. predchádzajúca 21.74 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 62.54 % vs. predchádzajúca 49.36 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 135 % na 123 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 23.7 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.24 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 30.1 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 63 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 123 tis. € | 52 tis. € | +135,0 % |
| EBITDA | 37 tis. € | 15 tis. € | +152,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 33 tis. € | 13 tis. € | +152,2 % |
| Čistý zisk | 29 tis. € | 11 tis. € | +156,4 % |
| Aktíva | 88 tis. € | 53 tis. € | +67,6 % |
| Vlastné imanie | 55 tis. € | 26 tis. € | +112,4 % |
- 16. 6. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie62.5%
- Cudzie zdroje37.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 123 tis. € | 88 tis. € | 55 tis. € | 37 tis. € | 29 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 52 tis. € | 53 tis. € | 26 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 22 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | 0 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti16. 6. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena16. 6. 2021 → 19. 1. 2022
1.12, s.r.o.
- Zmena sídla16. 6. 2021 → 19. 1. 2022
Východná 7134/9A, Trenčín
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Strážna služba v rozsahu podľa § 3 písm. a) až i) zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o súkromnej bezpečnosti) v znení neskorších predpisov.od 2. 3. 2022
- 2informačná činnosťod 16. 6. 2021
- 3organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 16. 6. 2021
- 4čistiace a upratovacie službyod 16. 6. 2021
- 5kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 16. 6. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53849531
- RÚZ ID
- 2004082
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 16. 6. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat123 206 EUR · rok 2024
- 1. 7. 2024Registrácia platcu DPHSK2121511271
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 16. 6. 2021Zmena obchodného mena→ 1.12, s.r.o.
- 16. 6. 2021Zmena sídlaVýchodná 7134/9A, Trenčín