Kino PO s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 21 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 53/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (552 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 25. 6. 2021
- Sídlo
- Grobská 1967/11C, 90027, Bernolákovo
- EBITDA marža5,7 %
- ROA (návratnosť aktív)0,4 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)0,9 %
- Zadlženosť53 %
- Kapitálová primeranosť46,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.097netIncome: 537.00revenue: 551 725prevNetIncome: 17 580
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 46.53equity: 57 601assets: 123 788
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 53.47equity: 57 601assets: 123 788
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 131.97revenueYoY: 21.29validHistoryYears: 4.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 5.72netMargin: 0.097ebitda: 31 582revenue: 551 725
Altman Z''-Score3.49Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.92 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.20 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.46 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.91 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.43 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.43 % vs. predchádzajúce 10.13 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 53.47 % vs. predchádzajúce 67.13 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 4.46× vs. predchádzajúce 2.62×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.10 % vs. predchádzajúca 3.86 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 46.53 % vs. predchádzajúca 32.87 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 29 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 21 % na 552 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.1 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 47 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Upozornenie
Tržby rastú (+21 %), ale aktíva klesajú (-29 %). Firma môže podinvestovávať — rast nemusí byť udržateľný.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 552 tis. € | 455 tis. € | +21,3 % |
| EBITDA | 32 tis. € | 45 tis. € | −29,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 28 tis. € | 40 tis. € | −29,1 % |
| Čistý zisk | 537 € | 18 tis. € | −96,9 % |
| Aktíva | 124 tis. € | 174 tis. € | −28,7 % |
| Vlastné imanie | 58 tis. € | 57 tis. € | +0,9 % |
- 25. 6. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie46.5%
- Cudzie zdroje53.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 552 tis. € | 124 tis. € | 58 tis. € | 32 tis. € | 537 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 455 tis. € | 174 tis. € | 57 tis. € | 45 tis. € | 18 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 307 tis. € | 96 tis. € | 39 tis. € | 35 tis. € | 14 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 44 tis. € | 39 tis. € | 25 tis. € | -21 tis. € | -25 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti25. 6. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Finančný lízingod 28. 1. 2026
- 2Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 28. 1. 2026
- 3Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 28. 1. 2026
- 4Faktoring a forfaitingod 28. 1. 2026
- 5Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 25. 6. 2021
- 6Čistiace a upratovacie službyod 25. 6. 2021
- 7Administratívne službyod 25. 6. 2021
- 8Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 25. 6. 2021
- 9Vedenie účtovníctvaod 25. 6. 2021
- 10Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 25. 6. 2021
- 11Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 25. 6. 2021
- 12Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 25. 6. 2021
- 13Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 25. 6. 2021
- 14Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 25. 6. 2021
- 15Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 25. 6. 2021
- 16Prevádzkovanie výdajne stravyod 25. 6. 2021
- 17Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 25. 6. 2021
- 18Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 25. 6. 2021
- 19Výroba potravinárskych výrobkovod 25. 6. 2021
- 20Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 25. 6. 2021
- 21Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 25. 6. 2021
- 22Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 25. 6. 2021
- 23Prenájom hnuteľných vecíod 25. 6. 2021
- 24Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 25. 6. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53877187
- RÚZ ID
- 2005235
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 25. 6. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat551 725 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 1. 11. 2021Registrácia platcu DPHSK2121516892