BONO GROUP SERVICES, s. r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 51 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 91/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (540 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 7. 7. 2021
- Sídlo
- Mliečňanská 19, 93101, Šamorín
- EBITDA marža14,6 %
- ROA (návratnosť aktív)38,4 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)39,5 %
- Zadlženosť3 %
- Kapitálová primeranosť97,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 11.58netIncome: 62 586revenue: 540 456prevNetIncome: 130 828
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 97.26equity: 158 431assets: 162 887
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 2.74equity: 158 431assets: 162 887
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 7.67revenueYoY: -50.63validHistoryYears: 3.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 14.56netMargin: 11.58ebitda: 78 716revenue: 540 456
Altman Z''-Score46.97Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.91 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 4.96 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.76 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 37.33 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 38.42 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 38.42 % vs. predchádzajúce 67.01 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 2.74 % vs. predchádzajúce 30.00 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 3.32× vs. predchádzajúce 5.61×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 11.58 % vs. predchádzajúca 11.95 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 97.26 % vs. predchádzajúca 70.00 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 51 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 11.6 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 97 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 38.4 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 540 tis. € | 1,1 mil. € | −50,6 % |
| EBITDA | 79 tis. € | 168 tis. € | −53,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 71 tis. € | 151 tis. € | −53,2 % |
| Čistý zisk | 63 tis. € | 131 tis. € | −52,2 % |
| Aktíva | 163 tis. € | 195 tis. € | −16,6 % |
| Vlastné imanie | 158 tis. € | 137 tis. € | +15,9 % |
- 7. 7. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie97.3%
- Cudzie zdroje2.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 540 tis. € | 163 tis. € | 158 tis. € | 79 tis. € | 63 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 1,1 mil. € | 195 tis. € | 137 tis. € | 168 tis. € | 131 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 466 tis. € | 116 tis. € | 60 tis. € | 69 tis. € | 55 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | 0 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti7. 7. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 7. 7. 2021
- 2Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 7. 7. 2021
- 3Administratívne službyod 7. 7. 2021
- 4Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 7. 7. 2021
- 5Prenájom hnuteľných vecíod 7. 7. 2021
- 6Vedenie účtovníctvaod 7. 7. 2021
- 7Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 7. 7. 2021
- 8Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 7. 7. 2021
- 9Čistiace a upratovacie službyod 7. 7. 2021
- 10Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 7. 7. 2021
- 11Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 7. 7. 2021
- 12Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 7. 7. 2021
- 13Poskytovanie služieb osobného charakteruod 7. 7. 2021
- 14Prípravné práce k realizácii stavbyod 7. 7. 2021
- 15Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 7. 7. 2021
- 16Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 7. 7. 2021
- 17Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 7. 7. 2021
- 18Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 7. 7. 2021
- 19Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 7. 7. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53896238
- RÚZ ID
- 2006091
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 7. 7. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat1 094 707 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna