MORE4MORE Finance s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 128 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 76/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (16 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 7. 2021
- Sídlo
- Májová 21, 85101, Bratislava - mestská časť Petržalka
- EBITDA marža16,4 %
- ROA (návratnosť aktív)14,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)15,2 %
- Zadlženosť4 %
- Kapitálová primeranosť96,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 11.13netIncome: 1 813revenue: 16 284prevNetIncome: 273.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 96.24equity: 11 918assets: 12 383
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 3.76equity: 11 918assets: 12 383
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -20.86revenueYoY: 127.59validHistoryYears: 3.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 16.40netMargin: 11.13ebitda: 2 671revenue: 16 284
Altman Z''-Score31.86Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.89 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.82 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.23 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 26.91 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 14.64 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 14.64 % vs. predchádzajúce 2.62 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 3.76 % vs. predchádzajúce 2.89 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.32× vs. predchádzajúce 0.69×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 11.13 % vs. predchádzajúca 3.82 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 96.24 % vs. predchádzajúca 97.11 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 16284 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 128 % na 16 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 11.1 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 96 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 14.6 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 16 tis. € | 7 tis. € | +127,6 % |
| EBITDA | 3 tis. € | 515 € | +418,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | 464 € | +418,6 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 273 € | +564,1 % |
| Aktíva | 12 tis. € | 10 tis. € | +19,0 % |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 10 tis. € | +17,9 % |
- 28. 7. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie96.2%
- Cudzie zdroje3.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 16 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 7 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 515 € | 273 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 26 tis. € | 13 tis. € | 10 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | 0 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti28. 7. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 28. 7. 2021
- 2Sprostredovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 28. 7. 2021
- 3Administratívne službyod 28. 7. 2021
- 4Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 28. 7. 2021
- 5Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 28. 7. 2021
- 6Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti (realitná činnosť)od 28. 7. 2021
- 7Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 28. 7. 2021
- 8Vedenie účtovníctvaod 28. 7. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53905164
- RÚZ ID
- 2011399
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 7. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat25 998 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna