Real Solutions Bureau, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 145 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 100/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (60 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 16. 7. 2021
- Sídlo
- Moyzesova 1047/16, 04001, Košice - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža98,1 %
- ROA (návratnosť aktív)47,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)52,8 %
- Zadlženosť11 %
- Kapitálová primeranosť89,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 87.93netIncome: 52 720revenue: 59 955prevNetIncome: 20 600
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 89.27equity: 99 837assets: 111 838
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 10.73equity: 99 837assets: 111 838
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 34.17revenueYoY: 144.57validHistoryYears: 5.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 98.08netMargin: 87.93ebitda: 58 805revenue: 59 955
Altman Z''-Score17.99Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.76 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 4.50 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 3.00 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 8.74 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 47.14 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 47.14 % vs. predchádzajúce 17.18 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 10.73 % vs. predchádzajúce 6.49 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.54× vs. predchádzajúce 0.20×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 87.93 % vs. predchádzajúca 84.03 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 89.27 % vs. predchádzajúca 93.51 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 5 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 145 % na 60 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 87.9 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.88 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 98.1 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 89 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 60 tis. € | 25 tis. € | +144,6 % |
| EBITDA | 59 tis. € | 24 tis. € | +140,4 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 53 tis. € | 22 tis. € | +140,4 % |
| Čistý zisk | 53 tis. € | 21 tis. € | +155,9 % |
| Aktíva | 112 tis. € | 120 tis. € | −6,7 % |
| Vlastné imanie | 100 tis. € | 112 tis. € | −10,9 % |
- 16. 7. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie89.3%
- Cudzie zdroje10.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 60 tis. € | 112 tis. € | 100 tis. € | 59 tis. € | 53 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 25 tis. € | 120 tis. € | 112 tis. € | 24 tis. € | 21 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 47 tis. € | 101 tis. € | 92 tis. € | 43 tis. € | 37 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 37 tis. € | 67 tis. € | 55 tis. € | 34 tis. € | 29 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 19 tis. € | 51 tis. € | 26 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 6 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti16. 7. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla16. 7. 2021 → 17. 6. 2024
Jarná 1148/6, Košice - mestská časť Staré Mesto
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 16. 7. 2021
- 2Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 16. 7. 2021
- 3Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 16. 7. 2021
- 4Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 16. 7. 2021
- 5Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 16. 7. 2021
- 6Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 16. 7. 2021
- 7Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 16. 7. 2021
- 8Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 16. 7. 2021
- 9Vedenie účtovníctvaod 16. 7. 2021
- 10Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 16. 7. 2021
- 11Dizajnérske činnostiod 16. 7. 2021
- 12Služby požičovníod 16. 7. 2021
- 13Prenájom hnuteľných vecíod 16. 7. 2021
- 14Administratívne službyod 16. 7. 2021
- 15Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 16. 7. 2021
- 16Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 16. 7. 2021
- 17Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 16. 7. 2021
- 18Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 16. 7. 2021
- 19Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 16. 7. 2021
- 20Poskytovanie služieb osobného charakteruod 16. 7. 2021
- 21Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 16. 7. 2021
- 22Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 16. 7. 2021
- 23Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 16. 7. 2021
- 24Prevádzkovanie výdajne stravyod 16. 7. 2021
- 25Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 16. 7. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53929021
- RÚZ ID
- 2003350
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 16. 7. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat59 955 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 16. 7. 2021Zmena sídlaJarná 1148/6, Košice - mestská časť Staré Mesto