AttRo Center, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 15 %.
Záporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Skóre 57/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (96 tis. €), je zisková a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 7. 2021
- Sídlo
- J. Gagarina 3798/18B, 93201, Veľký Meder
- EBITDA marža23,9 %
- ROA (návratnosť aktív)2,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť102 %
- Kapitálová primeranosť-1,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 11.12netIncome: 10 621revenue: 95 506prevNetIncome: -23 072
Kapitál0 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: -1.86equity: -9 340assets: 500 987
Zadlženosť0 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 101.86equity: -9 340assets: 500 987
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 93.96revenueYoY: 14.80validHistoryYears: 4.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 23.89netMargin: 11.12ebitda: 22 821revenue: 95 506
Altman Z''-Score0.11Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | -0.04 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.09 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.26 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | -0.02 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.12 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.12 % vs. predchádzajúce -4.31 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 101.86 % vs. predchádzajúce 103.73 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.19× vs. predchádzajúce 0.16×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 11.12 % vs. predchádzajúca -27.73 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -1.86 % vs. predchádzajúca -3.73 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 15 % na 96 tis. € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 11.1 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
EBITDA marža 23.9 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Riziko
Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 96 tis. € | 83 tis. € | +14,8 % |
| EBITDA | 23 tis. € | -12 tis. € | +289,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 21 tis. € | -11 tis. € | +289,9 % |
| Čistý zisk | 11 tis. € | -23 tis. € | +146,0 % |
| Aktíva | 501 tis. € | 535 tis. € | −6,4 % |
| Vlastné imanie | -9 tis. € | -20 tis. € | +53,2 % |
- 28. 7. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Cudzie zdroje
- 510 tis. €
- Aktíva spolu
- 501 tis. €
- Vlastné imanie
- −9.3 tis. €
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 96 tis. € | 501 tis. € | -9 tis. € | 23 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 83 tis. € | 535 tis. € | -20 tis. € | -12 tis. € | -23 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 86 tis. € | 475 tis. € | 3 tis. € | 32 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 13 tis. € | 490 tis. € | -1 tis. € | 2 tis. € | -6 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti28. 7. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53946499
- RÚZ ID
- 2012675
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 7. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat95 506 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 10. 8. 2021Registrácia platcu DPHSK2121534602