BETWEEN s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 41 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 32/100
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
Firma dosahuje tržby (555 tis. €), je dlhodobo stratová.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 4. 9. 2021
- Sídlo
- Bajkalská 29C, 82101, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža-17,2 %
- ROA (návratnosť aktív)-38,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-130,5 %
- Zadlženosť70 %
- Kapitálová primeranosť29,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -18.58netIncome: -103 086revenue: 554 735prevNetIncome: 219 501
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 29.59equity: 79 010assets: 267 020
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 70.41equity: 79 010assets: 267 020
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 128.51revenueYoY: -41.33validHistoryYears: 5.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -17.24netMargin: -18.58ebitda: -95 643revenue: 554 735
Altman Z''-Score1.88Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.58 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.90 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -2.05 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.44 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score0 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -38.61 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -38.61 % vs. predchádzajúce 51.87 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 70.41 % vs. predchádzajúce 46.47 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.08× vs. predchádzajúce 2.23×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -18.58 % vs. predchádzajúca 23.21 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 29.59 % vs. predchádzajúca 53.53 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 37 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 5 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 41 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -18.6 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Info
Kapitálová primeranosť 30 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 555 tis. € | 946 tis. € | −41,3 % |
| EBITDA | -96 tis. € | 282 tis. € | −133,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -86 tis. € | 254 tis. € | −133,9 % |
| Čistý zisk | -103 tis. € | 220 tis. € | −147,0 % |
| Aktíva | 267 tis. € | 423 tis. € | −36,9 % |
| Vlastné imanie | 79 tis. € | 226 tis. € | −65,1 % |
- 4. 9. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie29.6%
- Cudzie zdroje70.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 555 tis. € | 267 tis. € | 79 tis. € | -96 tis. € | -103 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 946 tis. € | 423 tis. € | 226 tis. € | 282 tis. € | 220 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 361 tis. € | 86 tis. € | 67 tis. € | 79 tis. € | 60 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 242 tis. € | 91 tis. € | 66 tis. € | 77 tis. € | 60 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 20 tis. € | 9 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti4. 9. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Vykonávanie prípravnej predprojektovej činnosti, najmä na vypracúvanie stavebných zámerov verejných prác, investičných zámerov, architektonických a urbanistických štúdií, územnoplánovacích prieskumov a rozborov podľa §4 zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisovod 4. 9. 2021
- 2Vykonávanie komplexnej projektovej činnosti, najmä na vypracúvanie architektonických návrhov a dokumentácie umiestňovania stavieb a ich zmien, projektovej dokumentácie stavieb a ich zmien, vrátane ich interiérov a exteriérov, ako aj rekonštrukcií a modernizácií budov a obnovy stavebných pamiatok podľa §4 zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisovod 4. 9. 2021
- 3Spracovanie územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie podľa §4 zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisovod 4. 9. 2021
- 4Vykonávanie projektového manažmentu, najmä na riadenie projektu a koordináciu čiastkových projektov vypracovaných inžiniermi, krajinármi a inými špecialistami, na výkon odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa schválenej projektovej dokumentácie a na vykonávanie stavebného dozoru podľa §4 zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisovod 4. 9. 2021
- 5Grafické spracovanie a modelovanie architektonického diela vrátane vypracovania špecifikácií a technickej dokumentácie podľa §4 zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisovod 4. 9. 2021
- 6Poskytovanie súvisiacich technických služieb, najmä na poskytovanie architektonického poradenstva investorom a vlastníkom nehnuteľností, na zastupovanie investora pri príprave a uskutočňovaní stavieb podľa §4 zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisovod 4. 9. 2021
- 7Vyhotovovanie odborných posudkov, odhadov a dobrozdaní podľa §4 zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisovod 4. 9. 2021
- 8Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 4. 9. 2021
- 9Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 4. 9. 2021
- 10Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 4. 9. 2021
- 11Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 4. 9. 2021
- 12Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 4. 9. 2021
- 13Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 4. 9. 2021
- 14Dizajnérske činnostiod 4. 9. 2021
- 15Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 4. 9. 2021
- 16Prípravné práce k realizácii stavbyod 4. 9. 2021
- 17Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 4. 9. 2021
- 18Administratívne službyod 4. 9. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/54024153
- RÚZ ID
- 2018273
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 4. 9. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat945 541 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 15. 8. 2022Registrácia platcu DPHSK2121554963
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna