Quanta Elektra s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 913157 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 57/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (338 tis. €), je dlhodobo stratová.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 3. 9. 2021
- Sídlo
- Klincová 35, 82108, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža0,1 %
- ROA (návratnosť aktív)-3,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-3,6 %
- Zadlženosť8 %
- Kapitálová primeranosť91,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -0.052netIncome: -177.00revenue: 337 905prevNetIncome: 37.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 91.85equity: 4 860assets: 5 291
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 8.15equity: 4 860assets: 5 291
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 913 156,757validHistoryYears: 2.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.141netMargin: -0.052ebitda: 478.00revenue: 337 905
Altman Z''-Score14.08Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.81 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.09 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.52 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 11.84 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -3.35 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -3.35 % vs. predchádzajúce 0.73 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 8.15 % vs. predchádzajúce 0.00 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 63.86× vs. predchádzajúce 0.01×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -0.05 % vs. predchádzajúca 100.00 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 91.85 % vs. predchádzajúca 100.00 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +913157 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 913157 % na 338 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -0.1 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 92 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Info
Firma je v počiatočnej fáze rastu (predchádzajúce tržby 37 €). Trend bude reprezentatívny po ďalšom roku.
| Položka | 2022 | 2021 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 338 tis. € | 37 € | +9132× |
| EBITDA | 478 € | 37 € | +12× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 430 € | 33 € | +12× |
| Čistý zisk | -177 € | 37 € | −578,4 % |
| Aktíva | 5 tis. € | 5 tis. € | +5,0 % |
| Vlastné imanie | 5 tis. € | 5 tis. € | −3,5 % |
- 3. 9. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra financovania
- Vlastné imanie91.9%
- Cudzie zdroje8.1%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022aktuálny | Riadna | 338 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 478 € | -177 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 37 € | 5 tis. € | 5 tis. € | 37 € | 37 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti3. 9. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena3. 9. 2021 → 26. 11. 2021
KLON 2 s.r.o.
- Zmena sídla3. 9. 2021 → 26. 11. 2021
Cyrilometódska 2, Nové Zámky
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2022aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/54038618
- RÚZ ID
- 2019387
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 3. 9. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat337 905 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 3. 9. 2021Zmena obchodného mena→ KLON 2 s.r.o.
- 3. 9. 2021Zmena sídlaCyrilometódska 2, Nové Zámky