Workers.com.ua s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 126 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 32/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
Firma dosahuje tržby (4,5 mil. €), vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 24. 9. 2021
- Sídlo
- Mikovíniho 26, 91701, Trnava
- EBITDA marža0,2 %
- ROA (návratnosť aktív)1,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)45,4 %
- Zadlženosť97 %
- Kapitálová primeranosť3,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.199netIncome: 9 001revenue: 4 528 292prevNetIncome: 6 197
Kapitál1 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 2.96equity: 19 810assets: 668 273
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 97.04equity: 19 810assets: 668 273
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 364.53revenueYoY: 125.56validHistoryYears: 4.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.231netMargin: 0.199ebitda: 10 476revenue: 4 528 292
Altman Z''-Score0.25Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.06 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.07 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.09 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.03 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.35 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.35 % vs. predchádzajúce 1.51 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 97.04 % vs. predchádzajúce 97.36 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 6.78× vs. predchádzajúce 4.90×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.20 % vs. predchádzajúca 0.31 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 2.96 % vs. predchádzajúca 2.64 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 126 % na 4.5 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.2 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 3 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Pozitívne
Rast je vyvážený: tržby (+126 %), aktíva (+63 %), vlastné imanie (+83 %) rastú podobným tempom.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 4,5 mil. € | 2,0 mil. € | +125,6 % |
| EBITDA | 10 tis. € | 10 tis. € | +1,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 9 tis. € | 9 tis. € | +1,7 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 6 tis. € | +45,2 % |
| Aktíva | 668 tis. € | 410 tis. € | +63,1 % |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 11 tis. € | +83,3 % |
- 24. 9. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie3.0%
- Cudzie zdroje97.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 4,5 mil. € | 668 tis. € | 20 tis. € | 10 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 2,0 mil. € | 410 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 679 tis. € | 183 tis. € | 5 tis. € | 2 tis. € | 482 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 45 tis. € | 29 tis. € | 4 tis. € | -669 € | -871 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti24. 9. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla24. 9. 2021 → 9. 7. 2024
Andreja Hlinku 40, Trnava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 11. 8. 2023
- 2sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agentaod 20. 9. 2022
- 3odborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie okrem činnosti športového agentaod 20. 9. 2022
- 4vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 20. 9. 2022
- 5Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 24. 9. 2021
- 6Administratívne službyod 24. 9. 2021
- 7Poskytovanie služieb osobného charakteruod 24. 9. 2021
- 8Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 24. 9. 2021
- 9Sťahovacie službyod 24. 9. 2021
- 10Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 24. 9. 2021
- 11Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 24. 9. 2021
- 12Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 24. 9. 2021
- 13Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 24. 9. 2021
- 14Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 24. 9. 2021
- 15Prenájom hnuteľných vecíod 24. 9. 2021
- 16Čistiace a upratovacie službyod 24. 9. 2021
- 17Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 24. 9. 2021
- 18Reklamné a marketingové službyod 24. 9. 2021
- 19Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 24. 9. 2021
- 20Výroba potravinárskych výrobkovod 24. 9. 2021
- 21Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 24. 9. 2021
- 22Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálovod 24. 9. 2021
- 23výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálovod 24. 9. 2021
- 24Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 24. 9. 2021
- 25Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 24. 9. 2021
- 26Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 24. 9. 2021
- 27Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 24. 9. 2021
- 28Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 24. 9. 2021
- 29Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 24. 9. 2021
- 30Kuriérske službyod 24. 9. 2021
- 31Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 24. 9. 2021
- 32Poskytovanie sociálnych služiebod 24. 9. 2021
- 33Textilná výrobaod 24. 9. 2021
- 34Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 24. 9. 2021
- 35Prípravné práce k realizácii stavbyod 24. 9. 2021
- 36Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 24. 9. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/54089361
- RÚZ ID
- 2026755
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 24. 9. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat4 528 292 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 1. 3. 2022Registrácia platcu DPHSK2121567855
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 24. 9. 2021Zmena sídlaAndreja Hlinku 40, Trnava