LKD s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 209 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 50/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (355 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 26. 10. 2021
- Sídlo
- Budatínska 3230/16, 85106, Bratislava - mestská časť Petržalka
- EBITDA marža1,9 %
- ROA (návratnosť aktív)19,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)23,9 %
- Zadlženosť18 %
- Kapitálová primeranosť82,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.37netIncome: 4 862revenue: 354 819prevNetIncome: 4 450
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 82.38equity: 20 336assets: 24 686
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 17.62equity: 20 336assets: 24 686
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 679.20revenueYoY: 208.79validHistoryYears: 4.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 1.95netMargin: 1.37ebitda: 6 916revenue: 354 819
Altman Z''-Score10.18Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.62 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.05 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.60 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 4.91 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 19.70 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 19.70 % vs. predchádzajúce 9.38 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 17.62 % vs. predchádzajúce 67.02 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 14.37× vs. predchádzajúce 2.42×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.37 % vs. predchádzajúca 3.87 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 82.38 % vs. predchádzajúca 32.98 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 48 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- Tržby +209 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 5 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 209 % na 355 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 1.4 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 82 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 19.7 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 355 tis. € | 115 tis. € | +208,8 % |
| EBITDA | 7 tis. € | 6 tis. € | +25,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 6 tis. € | 5 tis. € | +25,6 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 4 tis. € | +9,3 % |
| Aktíva | 25 tis. € | 47 tis. € | −48,0 % |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 16 tis. € | +29,9 % |
- 26. 10. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie82.4%
- Cudzie zdroje17.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 355 tis. € | 25 tis. € | 20 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 115 tis. € | 47 tis. € | 16 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 48 tis. € | 28 tis. € | 11 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 750 € | 8 tis. € | 5 tis. € | 484 € | 393 € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 28 tis. € | 5 tis. € | -60 € | -265 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti26. 10. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena26. 10. 2021 → 8. 6. 2023
Work today s. r. o.
- Zmena sídla26. 10. 2021 → 8. 6. 2023
Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 9. 6. 2023
- 2Verejné obstarávanieod 9. 6. 2023
- 3Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkovod 9. 6. 2023
- 4Výroba výrobkov z gumy a plastovod 9. 6. 2023
- 5Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkovod 9. 6. 2023
- 6Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastokod 9. 6. 2023
- 7Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 9. 6. 2023
- 8Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 9. 6. 2023
- 9Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradiaod 9. 6. 2023
- 10Výroba koksu a rafinovaných produktovod 9. 6. 2023
- 11Prevádzka malých plavidielod 9. 6. 2023
- 12Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 9. 6. 2023
- 13Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravyod 9. 6. 2023
- 14Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 9. 6. 2023
- 15Čistiace a upratovacie službyod 26. 10. 2021
- 16Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 26. 10. 2021
- 17Prípravné práce k realizácii stavbyod 26. 10. 2021
- 18Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 26. 10. 2021
- 19Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 26. 10. 2021
- 20Administratívne službyod 26. 10. 2021
- 21Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 26. 10. 2021
- 22Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 26. 10. 2021
- 23Finančný lízingod 26. 10. 2021
- 24Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 26. 10. 2021
- 25Dizajnérske činnostiod 26. 10. 2021
- 26Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 26. 10. 2021
- 27Vedenie účtovníctvaod 26. 10. 2021
- 28Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 26. 10. 2021
- 29Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 26. 10. 2021
- 30Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 26. 10. 2021
- 31Informačná činnosťod 26. 10. 2021
- 32Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 26. 10. 2021
- 33Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 26. 10. 2021
- 34Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 26. 10. 2021
- 35Poskytovanie služieb osobného charakteruod 26. 10. 2021
- 36Sťahovacie službyod 26. 10. 2021
- 37Kuriérske službyod 26. 10. 2021
- 38Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 26. 10. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/54169861
- RÚZ ID
- 2028612
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 26. 10. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat354 819 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 26. 10. 2021Zmena obchodného mena→ Work today s. r. o.
- 26. 10. 2021Zmena sídlaKarpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača