Zilinsky.sk, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 165 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 82/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (207 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 1. 1. 2022
- Sídlo
- Uhliská 20A, 90081, Šenkvice
- EBITDA marža13,1 %
- ROA (návratnosť aktív)35,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)79,5 %
- Zadlženosť56 %
- Kapitálová primeranosť44,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 10.31netIncome: 21 363revenue: 207 261prevNetIncome: 11 123
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 43.96equity: 26 863assets: 61 103
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 56.04equity: 26 863assets: 61 103
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 382.77revenueYoY: 165.07validHistoryYears: 4.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 13.11netMargin: 10.31ebitda: 27 171revenue: 207 261
Altman Z''-Score6.05Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.87 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.82 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.54 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.82 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 34.96 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 34.96 % vs. predchádzajúce 24.63 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 56.04 % vs. predchádzajúce 60.69 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 3.39× vs. predchádzajúce 1.73×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 10.31 % vs. predchádzajúca 14.23 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 43.96 % vs. predchádzajúca 39.31 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 165 % na 207 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 10.3 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 44 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
ROA 35.0 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 207 tis. € | 78 tis. € | +165,1 % |
| EBITDA | 27 tis. € | 14 tis. € | +91,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 24 tis. € | 13 tis. € | +91,6 % |
| Čistý zisk | 21 tis. € | 11 tis. € | +92,1 % |
| Aktíva | 61 tis. € | 45 tis. € | +35,3 % |
| Vlastné imanie | 27 tis. € | 18 tis. € | +51,3 % |
- 1. 1. 2022Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie44.0%
- Cudzie zdroje56.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 207 tis. € | 61 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € | 21 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 78 tis. € | 45 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 15 tis. € | 15 tis. € | 7 tis. € | 324 € | 66 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 2 tis. € | 7 tis. € | 7 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti1. 1. 2022
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena1. 1. 2022 → 14. 4. 2022
Haston s.r.o.
- Zmena sídla1. 1. 2022 → 14. 4. 2022
Moravská 13, Púchov
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/54296927
- RÚZ ID
- 2039227
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 1. 1. 2022Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat207 261 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 7. 3. 2022Registrácia platcu DPHSK2121636275
- 1. 1. 2022Zmena obchodného mena→ Haston s.r.o.
- 1. 1. 2022Zmena sídlaMoravská 13, Púchov