SIZE s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 20 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 100/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (597 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 8. 1. 2022
- Sídlo
- Betliarska 22, 85107, Bratislava - mestská časť Petržalka
- EBITDA marža29,0 %
- ROA (návratnosť aktív)28,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)32,4 %
- Zadlženosť13 %
- Kapitálová primeranosť87,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 17.93netIncome: 107 064revenue: 597 247prevNetIncome: 156 546
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 87.41equity: 330 511assets: 378 106
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 12.59equity: 330 511assets: 378 106
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 41.03revenueYoY: 20.39validHistoryYears: 3.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 29.02netMargin: 17.93ebitda: 173 303revenue: 597 247
Altman Z''-Score14.45Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.72 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.82 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.62 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 7.29 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 28.32 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 28.32 % vs. predchádzajúce 53.69 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 12.59 % vs. predchádzajúce 22.84 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.58× vs. predchádzajúce 1.70×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 17.93 % vs. predchádzajúca 31.56 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 87.41 % vs. predchádzajúca 77.16 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 3 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 20 % na 597 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 17.9 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.18 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 29.0 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 87 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 597 tis. € | 496 tis. € | +20,4 % |
| EBITDA | 173 tis. € | 214 tis. € | −19,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 156 tis. € | 193 tis. € | −19,1 % |
| Čistý zisk | 107 tis. € | 157 tis. € | −31,6 % |
| Aktíva | 378 tis. € | 292 tis. € | +29,7 % |
| Vlastné imanie | 331 tis. € | 225 tis. € | +46,9 % |
- 8. 1. 2022Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie87.4%
- Cudzie zdroje12.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 597 tis. € | 378 tis. € | 331 tis. € | 173 tis. € | 107 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 496 tis. € | 292 tis. € | 225 tis. € | 214 tis. € | 157 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 300 tis. € | 118 tis. € | 68 tis. € | 91 tis. € | 63 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti8. 1. 2022
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena8. 1. 2022 → 21. 2. 2022
MKLK 6 s. r. o.
- Zmena sídla8. 1. 2022 → 21. 2. 2022
Záhradnícka 46/A, Bratislava - mestská časť Ružinov
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
Predmet podnikania
- 1Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 8. 1. 2022
- 2Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 8. 1. 2022
- 3Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 8. 1. 2022
- 4Administratívne službyod 8. 1. 2022
- 5Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 8. 1. 2022
- 6Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 8. 1. 2022
- 7Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 8. 1. 2022
- 8Prenájom hnuteľných vecíod 8. 1. 2022
- 9Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 8. 1. 2022
- 10Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 8. 1. 2022
- 11Prípravné práce k realizácii stavbyod 8. 1. 2022
- 12Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 8. 1. 2022
- 13Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 8. 1. 2022
- 14Sťahovacie službyod 8. 1. 2022
- 15Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 8. 1. 2022
- 16Kuriérske službyod 8. 1. 2022
- 17Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 8. 1. 2022
- 18Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 8. 1. 2022
- 19Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 8. 1. 2022
- 20Prevádzkovanie výdajne stravyod 8. 1. 2022
- 21Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 8. 1. 2022
- 22Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 8. 1. 2022
- 23Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 8. 1. 2022
- 24Vedenie účtovníctvaod 8. 1. 2022
- 25Dizajnérske činnostiod 8. 1. 2022
- 26Čistiace a upratovacie službyod 8. 1. 2022
- 27Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 8. 1. 2022
- 28Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 8. 1. 2022
- 29Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 8. 1. 2022
- 30Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 8. 1. 2022
- 31Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 8. 1. 2022
- 32Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 8. 1. 2022
- 33Poskytovanie služieb osobného charakteruod 8. 1. 2022
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/54298024
- RÚZ ID
- 2040384
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 8. 1. 2022Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat597 247 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 15. 9. 2022Registrácia platcu DPHSK2121629884
- 8. 1. 2022Zmena obchodného mena→ MKLK 6 s. r. o.
- 8. 1. 2022Zmena sídlaZáhradnícka 46/A, Bratislava - mestská časť Ružinov