MYDLO REALITY s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 111 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 40/100
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
Firma dosahuje tržby (521 tis. €), zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 22. 1. 2022
- Sídlo
- Do Hrbov 1002, 01302, Gbeľany
- EBITDA marža3,6 %
- ROA (návratnosť aktív)7,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)76,6 %
- Zadlženosť90 %
- Kapitálová primeranosť9,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.84netIncome: 14 818revenue: 521 076prevNetIncome: 2 148
Kapitál3 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 9.52equity: 19 336assets: 203 061
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 90.48equity: 19 336assets: 203 061
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 110.72validHistoryYears: 2.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 3.62netMargin: 2.84ebitda: 18 861revenue: 521 076
Altman Z''-Score1.06Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.19 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.23 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.53 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.11 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 7.30 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 7.30 % vs. predchádzajúce 1.32 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 90.48 % vs. predchádzajúce 97.22 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.57× vs. predchádzajúce 1.52×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.84 % vs. predchádzajúca 0.87 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 9.52 % vs. predchádzajúca 2.78 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 3 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 111 % na 521 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 2.8 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 10 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 328 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 521 tis. € | 247 tis. € | +110,7 % |
| EBITDA | 19 tis. € | -2 tis. € | +960,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 17 tis. € | -2 tis. € | +960,1 % |
| Čistý zisk | 15 tis. € | 2 tis. € | +589,9 % |
| Aktíva | 203 tis. € | 163 tis. € | +24,8 % |
| Vlastné imanie | 19 tis. € | 5 tis. € | +328,0 % |
- 22. 1. 2022Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie9.5%
- Cudzie zdroje90.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 521 tis. € | 203 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € | 15 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 247 tis. € | 163 tis. € | 5 tis. € | -2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 95 tis. € | 2 tis. € | -3 tis. € | -3 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena obchodného mena22. 9. 2023 → 11. 10. 2024
RRA REALITY SK s. r. o.
- Založenie spoločnosti22. 1. 2022
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena22. 1. 2022 → 21. 9. 2023
RRA GROUP s. r. o.
- Zmena sídla22. 1. 2022 → 9. 3. 2026
Bytčianska 499/130, Žilina
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
Predmet podnikania
- 1Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 22. 1. 2022
- 2Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 22. 1. 2022
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 22. 1. 2022
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 22. 1. 2022
- 5Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 22. 1. 2022
- 6Reklamné a marketingové službyod 22. 1. 2022
- 7Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 22. 1. 2022
- 8Prenájom hnuteľných vecíod 22. 1. 2022
- 9Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 22. 1. 2022
- 10Prípravné práce k realizácii stavbyod 22. 1. 2022
- 11Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 22. 1. 2022
- 12Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 22. 1. 2022
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/54302021
- RÚZ ID
- 2049299
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 22. 1. 2022Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat521 076 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 22. 9. 2023Zmena obchodného mena→ RRA REALITY SK s. r. o.
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 13. 4. 2022Registrácia platcu DPHSK2121642798
- 22. 1. 2022Zmena obchodného mena→ RRA GROUP s. r. o.
- 22. 1. 2022Zmena sídlaBytčianska 499/130, Žilina