Violeta PN s. r. o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +7.7 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 52/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje tržby (513 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 3. 3. 2022
- Sídlo
- Teplická 2196/11, 92101, Piešťany
- EBITDA marža4,7 %
- ROA (návratnosť aktív)2,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)8,0 %
- Zadlženosť72 %
- Kapitálová primeranosť27,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.06netIncome: 5 442revenue: 513 000prevNetIncome: 48 669
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 27.55equity: 68 255assets: 247 780
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 72.45equity: 68 255assets: 247 780
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 38.57revenueYoY: 7.70validHistoryYears: 3.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 4.75netMargin: 1.06ebitda: 24 345revenue: 513 000
Altman Z''-Score2.67Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.54 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.16 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.56 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.40 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.20 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.20 % vs. predchádzajúce 33.28 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 72.45 % vs. predchádzajúce 63.30 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.07× vs. predchádzajúce 3.26×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.06 % vs. predchádzajúca 10.22 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 27.55 % vs. predchádzajúca 36.70 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 3 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 8 % na 513 tis. € — stabilný organický rast.
- Info
Čistá marža len 1.1 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 28 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 513 tis. € | 476 tis. € | +7,7 % |
| EBITDA | 24 tis. € | 64 tis. € | −62,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 22 tis. € | 58 tis. € | −62,1 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 49 tis. € | −88,8 % |
| Aktíva | 248 tis. € | 146 tis. € | +69,4 % |
| Vlastné imanie | 68 tis. € | 54 tis. € | +27,2 % |
- 3. 3. 2022Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie27.5%
- Cudzie zdroje72.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 513 tis. € | 248 tis. € | 68 tis. € | 24 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 476 tis. € | 146 tis. € | 54 tis. € | 64 tis. € | 49 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 267 tis. € | 88 tis. € | 39 tis. € | 44 tis. € | 34 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti3. 3. 2022
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena3. 3. 2022 → 4. 5. 2022
Kampeni s. r. o.
- Zmena sídla3. 3. 2022 → 4. 5. 2022
Grösslingova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/54358086
- RÚZ ID
- 2058199
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 3. 3. 2022Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat513 000 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 15. 8. 2022Registrácia platcu DPHSK2121681540
- 3. 3. 2022Zmena obchodného mena→ Kampeni s. r. o.
- 3. 3. 2022Zmena sídlaGrösslingova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto