Immobiliare di IIka, s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 11 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 69/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (12 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 17. 2. 2022
- Sídlo
- Hlavná 1237, 92523, Jelka
- EBITDA marža6,8 %
- ROA (návratnosť aktív)1,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)4,5 %
- Zadlženosť64 %
- Kapitálová primeranosť36,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.52netIncome: 290.00revenue: 11 520prevNetIncome: 5 776
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 36.04equity: 6 516assets: 18 079
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 63.96equity: 6 516assets: 18 079
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 16.37revenueYoY: -10.64validHistoryYears: 4.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 6.82netMargin: 2.52ebitda: 786.00revenue: 11 520
Altman Z''-Score1.82Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.71 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.27 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.25 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.59 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.60 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.60 % vs. predchádzajúce 32.08 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 63.96 % vs. predchádzajúce 65.42 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.64× vs. predchádzajúce 0.72×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.52 % vs. predchádzajúca 44.81 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 36.04 % vs. predchádzajúca 34.58 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 11520 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Upozornenie
Tržby medziročne klesli o 11 % na 12 tis. €. Môže ísť o sezónny výkyv alebo stratu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 2.5 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 36 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 12 tis. € | 13 tis. € | −10,6 % |
| EBITDA | 786 € | 6 tis. € | −87,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 707 € | 6 tis. € | −87,8 % |
| Čistý zisk | 290 € | 6 tis. € | −95,0 % |
| Aktíva | 18 tis. € | 18 tis. € | +0,4 % |
| Vlastné imanie | 7 tis. € | 6 tis. € | +4,7 % |
- 17. 2. 2022Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie36.0%
- Cudzie zdroje64.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 12 tis. € | 18 tis. € | 7 tis. € | 786 € | 290 € | EUR |
| 2024 | Riadna | 13 tis. € | 18 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 12 tis. € | 6 tis. € | 450 € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 7 tis. € | 4 tis. € | -2 tis. € | 7 tis. € | -7 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti17. 2. 2022
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena17. 2. 2022 → 16. 11. 2022
TAXI GA s.r.o.
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 17. 2. 2022
- 2Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 17. 2. 2022
- 3Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 17. 2. 2022
- 4Prípravné práce k realizácii stavbyod 17. 2. 2022
- 5Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 17. 2. 2022
- 6Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchodod 17. 2. 2022
- 7Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 17. 2. 2022
- 8Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 17. 2. 2022
- 9Vedenie účtovníctvaod 17. 2. 2022
- 10Prenájom hnuteľných vecíod 17. 2. 2022
- 11Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 17. 2. 2022
- 12Sťahovacie službyod 17. 2. 2022
- 13Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 17. 2. 2022
- 14Poskytovanie služieb osobného charakteruod 17. 2. 2022
- 15Finančný lízingod 17. 2. 2022
- 16Kuriérske službyod 17. 2. 2022
- 17Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 17. 2. 2022
- 18Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 17. 2. 2022
- 19Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 17. 2. 2022
- 20Administratívne službyod 17. 2. 2022
- 21Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 17. 2. 2022
- 22Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 17. 2. 2022
- 23Čistiace a upratovacie službyod 17. 2. 2022
- 24Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 17. 2. 2022
- 25Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 17. 2. 2022
- 26Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 17. 2. 2022
- 27Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 17. 2. 2022
- 28Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahuod 17. 2. 2022
- 29Faktoring a forfaitingod 17. 2. 2022
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/54373301
- RÚZ ID
- 2050980
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 17. 2. 2022Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat12 891 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 17. 2. 2022Zmena obchodného mena→ TAXI GA s.r.o.