GG & CG, spol. s r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 32 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 60/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (6 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 27. 4. 2022
- Sídlo
- 454, 08201, Kendice
- EBITDA marža8,8 %
- ROA (návratnosť aktív)1,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)1,2 %
- Zadlženosť4 %
- Kapitálová primeranosť96,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.72netIncome: 108.00revenue: 6 272prevNetIncome: 1 900
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 96.26equity: 8 742assets: 9 082
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 3.74equity: 8 742assets: 9 082
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -49.86revenueYoY: -31.60validHistoryYears: 4.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 8.85netMargin: 1.72ebitda: 555.00revenue: 6 272
Altman Z''-Score30.58Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.89 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.34 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.35 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 27.00 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.19 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.19 % vs. predchádzajúce 21.17 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 3.74 % vs. predchádzajúce 3.79 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.69× vs. predchádzajúce 1.02×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.72 % vs. predchádzajúca 20.72 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 96.26 % vs. predchádzajúca 96.21 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 6272 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 32 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Info
Čistá marža len 1.7 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 96 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 6 tis. € | 9 tis. € | −31,6 % |
| EBITDA | 555 € | 7 tis. € | −91,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 500 € | 6 tis. € | −91,5 % |
| Čistý zisk | 108 € | 2 tis. € | −94,3 % |
| Aktíva | 9 tis. € | 9 tis. € | +1,2 % |
| Vlastné imanie | 9 tis. € | 9 tis. € | +1,3 % |
- 27. 4. 2022Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie96.3%
- Cudzie zdroje3.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 6 tis. € | 9 tis. € | 9 tis. € | 555 € | 108 € | EUR |
| 2024 | Riadna | 9 tis. € | 9 tis. € | 9 tis. € | 7 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 1 tis. € | 7 tis. € | 7 tis. € | -2 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 50 tis. € | 24 tis. € | 9 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti27. 4. 2022
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena27. 4. 2022 → 8. 7. 2024
F-guidance s. r. o.
- Zmena sídla27. 4. 2022 → 8. 7. 2024
222, Drienovská Nová Ves
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prípravné práce k realizácii stavbyod 9. 7. 2024
- 2Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 9. 7. 2024
- 3Vedenie účtovníctvaod 9. 7. 2024
- 4Čistiace a upratovacie službyod 9. 7. 2024
- 5Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamyod 9. 7. 2024
- 6prenájom hnuteľných vecíod 27. 4. 2022
- 7prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 27. 4. 2022
- 8uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 27. 4. 2022
- 9poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 27. 4. 2022
- 10organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 27. 4. 2022
- 11prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 27. 4. 2022
- 12kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 27. 4. 2022
- 13počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 27. 4. 2022
- 14vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 27. 4. 2022
- 15služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 27. 4. 2022
- 16fotografické službyod 27. 4. 2022
- 17poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 27. 4. 2022
- 18administratívne službyod 27. 4. 2022
- 19prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 27. 4. 2022
- 20sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 27. 4. 2022
- 21reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 27. 4. 2022
- 22činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 27. 4. 2022
- 23vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 27. 4. 2022
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/54570034
- RÚZ ID
- 2070831
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 27. 4. 2022Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat49 768 EUR · rok 2022
- 27. 4. 2022Zmena obchodného mena→ F-guidance s. r. o.
- 27. 4. 2022Zmena sídla222, Drienovská Nová Ves