YIT ZWIRN OFFICE s. r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 50 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 43/100
Hlavnou slabinou je ziskovosť.
Firma dosahuje tržby (138 tis. €), je dlhodobo stratová.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 9. 6. 2022
- Sídlo
- Svätoplukova II. 18892/2 A, 82108, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža-2,2 %
- ROA (návratnosť aktív)-1,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-1,3 %
- Zadlženosť26 %
- Kapitálová primeranosť74,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -23.92netIncome: -32 942revenue: 137 724prevNetIncome: -235.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 74.19equity: 2 458 666assets: 3 313 856
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 25.81equity: 2 458 666assets: 3 313 856
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -36.59revenueYoY: -50.00validHistoryYears: 3.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -2.25netMargin: -23.92ebitda: -3 097revenue: 137 724
Altman Z''-Score4.43Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.46 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.05 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.01 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 3.02 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score0 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -0.99 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -0.99 % vs. predchádzajúce -0.01 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 25.81 % vs. predchádzajúce 11.48 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.04× vs. predchádzajúce 0.10×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -23.92 % vs. predchádzajúca -0.09 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 74.19 % vs. predchádzajúca 88.52 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 50 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -23.9 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 74 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 138 tis. € | 275 tis. € | −50,0 % |
| EBITDA | -3 tis. € | 3 tis. € | −199,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -3 tis. € | 3 tis. € | −199,2 % |
| Čistý zisk | -33 tis. € | -235 € | −139× |
| Aktíva | 3,3 mil. € | 2,8 mil. € | +17,7 % |
| Vlastné imanie | 2,5 mil. € | 2,5 mil. € | −1,3 % |
- 9. 6. 2022Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie74.2%
- Cudzie zdroje25.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 138 tis. € | 3,3 mil. € | 2,5 mil. € | -3 tis. € | -33 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 275 tis. € | 2,8 mil. € | 2,5 mil. € | 3 tis. € | -235 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 343 tis. € | 1,6 mil. € | 1,5 mil. € | -387 € | -8 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 1,5 mil. € | 1,5 mil. € | -5 tis. € | -5 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti9. 6. 2022
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 9. 6. 2022
- 2Fotografické službyod 9. 6. 2022
- 3Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 9. 6. 2022
- 4Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 9. 6. 2022
- 5Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 9. 6. 2022
- 6Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 9. 6. 2022
- 7Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 9. 6. 2022
- 8Vedenie účtovníctvaod 9. 6. 2022
- 9Administratívne službyod 9. 6. 2022
- 10Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 9. 6. 2022
- 11Faktoring a forfaitingod 9. 6. 2022
- 12Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu maliarskych prác, sklenárskych prác, upratovacích prácod 9. 6. 2022
- 13Dizajnérske činnostiod 9. 6. 2022
- 14Čistiace a upratovacie službyod 9. 6. 2022
- 15Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 9. 6. 2022
- 16Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 9. 6. 2022
- 17Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 9. 6. 2022
- 18Prenájom hnuteľných vecíod 9. 6. 2022
- 19Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 9. 6. 2022
- 20Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 9. 6. 2022
- 21Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 9. 6. 2022
- 22Prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmomod 9. 6. 2022
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/54575613
- RÚZ ID
- 2077059
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 9. 6. 2022Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat342 546 EUR · rok 2023
- 20. 10. 2023Registrácia platcu DPHSK2121753447
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna