MS Invest Group, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 634 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 83/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (634 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 17. 6. 2022
- Sídlo
- Bardejovská 28, 08006, Ľubotice
- EBITDA marža59,9 %
- ROA (návratnosť aktív)40,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)104,8 %
- Zadlženosť62 %
- Kapitálová primeranosť38,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 38.24netIncome: 242 510revenue: 634 158prevNetIncome: 13 142
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 38.33equity: 231 374assets: 603 595
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 61.67equity: 231 374assets: 603 595
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 750.17revenueYoY: 633.92validHistoryYears: 4.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 59.86netMargin: 38.24ebitda: 379 638revenue: 634 158
Altman Z''-Score6.22Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.75 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.22 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 3.59 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.65 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 40.18 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 40.18 % vs. predchádzajúce 5.39 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 61.67 % vs. predchádzajúce 104.57 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.05× vs. predchádzajúce 0.35×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 38.24 % vs. predchádzajúca 15.21 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 38.33 % vs. predchádzajúca -4.57 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +634 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 634 % na 634 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 38.2 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.38 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 59.9 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Info
Kapitálová primeranosť 38 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 634 tis. € | 86 tis. € | +633,9 % |
| EBITDA | 380 tis. € | 16 tis. € | +23× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 342 tis. € | 14 tis. € | +23× |
| Čistý zisk | 243 tis. € | 13 tis. € | +17× |
| Aktíva | 604 tis. € | 244 tis. € | +147,7 % |
| Vlastné imanie | 231 tis. € | -11 tis. € | +22× |
- 17. 6. 2022Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie38.3%
- Cudzie zdroje61.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 634 tis. € | 604 tis. € | 231 tis. € | 380 tis. € | 243 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 86 tis. € | 244 tis. € | -11 tis. € | 16 tis. € | 13 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 85 tis. € | 236 tis. € | -24 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 1 tis. € | 216 tis. € | -31 tis. € | -36 tis. € | -36 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 6 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti17. 6. 2022
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 17. 6. 2022
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 17. 6. 2022
- 3Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 17. 6. 2022
- 4Prípravné práce k realizácii stavbyod 17. 6. 2022
- 5Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 17. 6. 2022
- 6Prenájom hnuteľných veciod 17. 6. 2022
- 7Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 17. 6. 2022
- 8Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 17. 6. 2022
- 9Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 17. 6. 2022
- 10Administratívne službyod 17. 6. 2022
- 11Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 17. 6. 2022
- 12Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 17. 6. 2022
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/54644771
- RÚZ ID
- 2078952
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 17. 6. 2022Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat634 158 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 19. 10. 2022Registrácia platcu DPHSK2121757616