JOB AGENCY J&H s. r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 99 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 71/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (400 €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 30. 9. 2022
- Sídlo
- Brezovica 182, 08274, Brezovica
- EBITDA marža100,0 %
- ROA (návratnosť aktív)0,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)1,1 %
- Zadlženosť17 %
- Kapitálová primeranosť82,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 15.00netIncome: 60.00revenue: 400.00prevNetIncome: 234.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 82.54equity: 5 294assets: 6 414
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 17.46equity: 5 294assets: 6 414
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: -99.27validHistoryYears: 2.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 100.00netMargin: 15.00ebitda: 400.00revenue: 400.00
Altman Z''-Score7.09Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.62 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.15 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.36 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 4.96 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.94 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.94 % vs. predchádzajúce 2.55 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 17.46 % vs. predchádzajúce 43.00 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.06× vs. predchádzajúce 6.00×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 15.00 % vs. predchádzajúca 0.42 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 82.54 % vs. predchádzajúca 57.00 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 30 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- Mikrofirma (tržby 400 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 3 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 99 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 15.0 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
EBITDA marža 100.0 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 83 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 400 € | 55 tis. € | −99,3 % |
| EBITDA | 400 € | 393 € | +1,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 360 € | 354 € | +1,8 % |
| Čistý zisk | 60 € | 234 € | −74,4 % |
| Aktíva | 6 tis. € | 9 tis. € | −30,2 % |
| Vlastné imanie | 5 tis. € | 5 tis. € | +1,1 % |
- 30. 9. 2022Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie82.5%
- Cudzie zdroje17.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 400 € | 6 tis. € | 5 tis. € | 400 € | 60 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 55 tis. € | 9 tis. € | 5 tis. € | 393 € | 234 € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | 0 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti30. 9. 2022
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 30. 9. 2022
- 2Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 30. 9. 2022
- 3Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 30. 9. 2022
- 4Výroba potravinárskych výrobkovod 30. 9. 2022
- 5Textilná výrobaod 30. 9. 2022
- 6Odevná výrobaod 30. 9. 2022
- 7Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 30. 9. 2022
- 8Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 30. 9. 2022
- 9Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 30. 9. 2022
- 10Keramická výrobaod 30. 9. 2022
- 11Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 30. 9. 2022
- 12Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 30. 9. 2022
- 13Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 30. 9. 2022
- 14Výroba bižutérie a suvenírovod 30. 9. 2022
- 15Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 30. 9. 2022
- 16Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 30. 9. 2022
- 17Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 30. 9. 2022
- 18Prípravné práce k realizácii stavbyod 30. 9. 2022
- 19Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 30. 9. 2022
- 20Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 30. 9. 2022
- 21Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 30. 9. 2022
- 22Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 30. 9. 2022
- 23Sťahovacie službyod 30. 9. 2022
- 24Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 30. 9. 2022
- 25Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 30. 9. 2022
- 26Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 30. 9. 2022
- 27Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 30. 9. 2022
- 28Prevádzkovanie výdajne stravyod 30. 9. 2022
- 29Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 30. 9. 2022
- 30Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 30. 9. 2022
- 31Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 30. 9. 2022
- 32Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 30. 9. 2022
- 33Vedenie účtovníctvaod 30. 9. 2022
- 34Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 30. 9. 2022
- 35Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 30. 9. 2022
- 36Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 30. 9. 2022
- 37Čistiace a upratovacie službyod 30. 9. 2022
- 38Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníod 30. 9. 2022
- 39Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 30. 9. 2022
- 40Poskytovanie sociálnych služiebod 30. 9. 2022
- 41Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 30. 9. 2022
- 42Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 30. 9. 2022
- 43Poskytovanie služieb osobného charakteruod 30. 9. 2022
- 44Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 30. 9. 2022
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/54897394
- RÚZ ID
- 2110107
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 30. 9. 2022Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat55 077 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna