Berry Studio s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 59 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 100/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (83 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 14. 10. 2022
- Sídlo
- Pod Juhom 7666/7666, 91101, Trenčín
- EBITDA marža99,4 %
- ROA (návratnosť aktív)55,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)56,1 %
- Zadlženosť1 %
- Kapitálová primeranosť99,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 89.82netIncome: 74 393revenue: 82 825prevNetIncome: 37 215
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 99.37equity: 132 630assets: 133 466
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 0.626equity: 132 630assets: 133 466
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 101.40revenueYoY: 59.00validHistoryYears: 3.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 99.43netMargin: 89.82ebitda: 82 352revenue: 82 825
Altman Z''-Score175.18Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.96 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 3.12 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 3.52 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 166.58 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 55.74 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 55.74 % vs. predchádzajúce 54.60 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 0.63 % vs. predchádzajúce 14.56 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.62× vs. predchádzajúce 0.76×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 89.82 % vs. predchádzajúca 71.44 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 99.37 % vs. predchádzajúca 85.44 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 59 % na 83 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 89.8 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.90 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 99.4 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 99 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 83 tis. € | 52 tis. € | +59,0 % |
| EBITDA | 82 tis. € | 47 tis. € | +76,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 74 tis. € | 42 tis. € | +76,0 % |
| Čistý zisk | 74 tis. € | 37 tis. € | +99,9 % |
| Aktíva | 133 tis. € | 68 tis. € | +95,8 % |
| Vlastné imanie | 133 tis. € | 58 tis. € | +127,7 % |
- 14. 10. 2022Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie99.4%
- Cudzie zdroje0.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 83 tis. € | 133 tis. € | 133 tis. € | 82 tis. € | 74 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 52 tis. € | 68 tis. € | 58 tis. € | 47 tis. € | 37 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 20 tis. € | 24 tis. € | 21 tis. € | 19 tis. € | 17 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 4 tis. € | 4 tis. € | -608 € | -608 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti14. 10. 2022
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb zmenárne virtuálnej menyod 25. 5. 2023
- 2Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 14. 10. 2022
- 3Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 14. 10. 2022
- 4Administratívne službyod 14. 10. 2022
- 5Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 14. 10. 2022
- 6Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 14. 10. 2022
- 7Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 14. 10. 2022
- 8Investičné služby a investičné činnosti - obchodovanie na vlastný účet v zmysle § 6 ods. 1 písm. c) Zákona č. 566/2001 Z. z. o cenných papieroch a investičných službách, na ktoré sa nevyžaduje povolenie Národnej banky Slovenska podľa § 54 ods. 3 písm. d) Zákona č. 566/2001 Z. z. o cenných papieroch a investičných službáchod 14. 10. 2022
- 9Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 14. 10. 2022
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/54899052
- RÚZ ID
- 2107294
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 14. 10. 2022Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat82 825 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna