Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

Kyberium Holding a.s.

aktívna
Rampová 6, 04001, Košice - mestská časť Sever
akciová spoločnosť
Tržby (2024)
Zisk (2024)659 tis. €
82,6 %vs 2023
Vlastné imanie (2024)4,2 mil. €
10,7 %vs 2023
Zadlženosť (2024)74 %
2,9 %Vysokávs 2023
ROE (2024)15.6 %
84,3 %Výbornévs 2023

Stabilná finančná pozícia

Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.

Skóre 49/100

Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.

Súhrn

Pre túto firmu nemáme dostatok finančných údajov na zhrnutie.

Základné informácie
Právna forma
akciová spoločnosť
Dátum vzniku
28. 9. 2022
Sídlo
Rampová 6, 04001, Košice - mestská časť Sever
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2024)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža
  • ROA (návratnosť aktív)4,1 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)15,6 %
  • Zadlženosť74 %
  • Kapitálová primeranosť26,4 %

Finančné zdravie

Pre túto firmu nemáme dostatok finančných údajov na zhrnutie.
49/ 100Stabilná
Ziskovosť10 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin:
  • netIncome: 659 465
  • revenue:
  • prevNetIncome: 3 790 245
Kapitál12 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: 26.36
  • equity: 4 226 930
  • assets: 16 037 392
Zadlženosť7 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: 73.64
  • equity: 4 226 930
  • assets: 16 037 392
Rast10 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR:
  • revenueYoY:
  • validHistoryYears: 0.000
Efektivita10 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin:
  • netMargin:
  • ebitda: -77.00
  • revenue:
Altman Z''-Score1.80Šedá zóna

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.560.52aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.260.90aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.72-0.00aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.050.38presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score3 / 6stabilná

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = 4.11 %
    splnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 4.11 % vs. predchádzajúce 23.94 %.
    nesplnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť 73.64 % vs. predchádzajúce 75.87 %.
    splnené
  • Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.
    nedostupné
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.
    nedostupné
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 26.36 % vs. predchádzajúca 24.13 %.
    splnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 3 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Info

    Kapitálová primeranosť 26 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.

Finančný prehľad (2024)
Položka20242023Zmena
Tržby
EBITDA-77 €-12 €−541,7 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)-69 €-11 €−541,7 %
Čistý zisk659 tis. €3,8 mil. €−82,6 %
Aktíva16,0 mil. €15,8 mil. €+1,3 %
Vlastné imanie4,2 mil. €3,8 mil. €+10,7 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Vzťahy a prepojenia
5 osôbv štatutárnych orgánoch
graf prepojenícez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 28. 9. 2022Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
  • 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby