Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

Khepri company, s. r. o.

aktívna
Osuského 2476/1, 85103, Bratislava - mestská časť Petržalka
podľa §4, registrácia od 16. 12. 2022
spoločnosť s ručením obmedzenýmPlatca DPH
Tržby (2025)46,3 mil. €
583,0 %vs 2024
Zisk (2025)2,6 mil. €
343,8 %vs 2024
Vlastné imanie (2025)2,6 mil. €
331,0 %vs 2024
Zadlženosť (2025)80 %
7,6 %Vysokávs 2024
ROE (2025)99.1 %
3,0 %Výbornévs 2024

Rast tržieb

Tržby medziročne narástli o 583 %.

Stabilná finančná pozícia

Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.

Skóre 50/100

Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.

Súhrn

Firma dosahuje významné tržby (46,3 mil. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.

Zvýšená zadlženosťcudzie zdroje tvoria 80 % aktív
Ziskováčistá marža 6 %
Silný rasttržby +583 % medziročne
Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
11. 11. 2022
Sídlo
Osuského 2476/1, 85103, Bratislava - mestská časť Petržalka
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2025)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža7,5 %
  • ROA (návratnosť aktív)19,7 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)99,1 %
  • Zadlženosť80 %
  • Kapitálová primeranosť19,9 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje významné tržby (46,3 mil. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
50/ 100Stabilná
Ziskovosť13 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: 5.54
  • netIncome: 2 564 133
  • revenue: 46 257 206
  • prevNetIncome: 577 806
Kapitál7 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: 19.91
  • equity: 2 587 030
  • assets: 12 996 432
Zadlženosť3 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: 80.09
  • equity: 2 587 030
  • assets: 12 996 432
Rast20 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: 4 069,34
  • revenueYoY: 583.05
  • validHistoryYears: 3.00
Efektivita12 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: 7.47
  • netMargin: 5.54
  • ebitda: 3 453 263
  • revenue: 46 257 206
Altman Z''-Score2.96Bezpečné pásmo

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.560.39aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.260.79aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.721.52aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.050.26presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score2 / 6slabá

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = 19.73 %
    splnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 19.73 % vs. predchádzajúce 24.64 %.
    nesplnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť 80.09 % vs. predchádzajúce 74.41 %.
    nesplnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 3.56× vs. predchádzajúce 2.89×.
    splnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 5.54 % vs. predchádzajúca 8.53 %.
    nesplnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 19.91 % vs. predchádzajúca 25.59 %.
    nesplnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • Tržby +583 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Pozitívne

    Tržby medziročne vzrástli o 583 % na 46.3 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.

  • Pozitívne

    Čistá marža 5.5 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.

  • Upozornenie

    Kapitálová primeranosť len 20 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.

  • Pozitívne

    ROA 19.7 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.

Finančný prehľad (2025)
Položka20252024Zmena
Tržby46,3 mil. €6,8 mil. €+583,0 %
EBITDA3,5 mil. €713 tis. €+384,0 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)3,1 mil. €642 tis. €+384,0 %
Čistý zisk2,6 mil. €578 tis. €+343,8 %
Aktíva13,0 mil. €2,3 mil. €+454,2 %
Vlastné imanie2,6 mil. €600 tis. €+331,0 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
cez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 11. 11. 2022Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
  • 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby