MA Real Estate +, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 108 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 23/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.
Firma dosahuje malé tržby (58 tis. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 24. 1. 2023
- Sídlo
- Výhonová 996/4, 92553, Pata
- EBITDA marža-4,9 %
- ROA (návratnosť aktív)-2,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-918,6 %
- Zadlženosť100 %
- Kapitálová primeranosť0,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -6.58netIncome: -3 849revenue: 58 483prevNetIncome: 683.00
Kapitál1 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 0.230equity: 419.00assets: 181 779
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 99.77equity: 419.00assets: 181 779
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 2 107,619revenueYoY: 108.30validHistoryYears: 3.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -4.91netMargin: -6.58ebitda: -2 872revenue: 58 483
Altman Z''-Score-0.17Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.00 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.08 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.09 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.00 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -2.12 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -2.12 % vs. predchádzajúce 0.47 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 99.77 % vs. predchádzajúce 97.07 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.32× vs. predchádzajúce 0.19×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -6.58 % vs. predchádzajúca 2.43 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 0.23 % vs. predchádzajúca 2.93 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE -919 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (419 €) — nereprezentatívne.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 3 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 108 % na 58 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -6.6 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 0 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 58 tis. € | 28 tis. € | +108,3 % |
| EBITDA | -3 tis. € | 1 tis. € | −380,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -3 tis. € | 921 € | −380,7 % |
| Čistý zisk | -4 tis. € | 683 € | −663,5 % |
| Aktíva | 182 tis. € | 146 tis. € | +24,7 % |
| Vlastné imanie | 419 € | 4 tis. € | −90,2 % |
- 24. 1. 2023Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie0.2%
- Cudzie zdroje99.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 58 tis. € | 182 tis. € | 419 € | -3 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 28 tis. € | 146 tis. € | 4 tis. € | 1 tis. € | 683 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 120 € | 110 tis. € | 4 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 5 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti24. 1. 2023
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
Predmet podnikania
- 1Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorovod 5. 9. 2024
- 2Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 5. 9. 2024
- 3Zámočníctvood 9. 12. 2023
- 4Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 9. 12. 2023
- 5Prípravné práce k realizácii stavbyod 9. 12. 2023
- 6Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 9. 12. 2023
- 7Prenájom hnuteľných vecíod 24. 1. 2023
- 8Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 24. 1. 2023
- 9Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 24. 1. 2023
- 10Administratívne službyod 24. 1. 2023
- 11Kuriérske službyod 24. 1. 2023
- 12Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 24. 1. 2023
- 13Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 24. 1. 2023
- 14Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 24. 1. 2023
- 15Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 24. 1. 2023
- 16Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 24. 1. 2023
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/55159389
- RÚZ ID
- 2147998
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 24. 1. 2023Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat58 483 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 1. 5. 2023Registrácia platcu DPHSK2121896293