Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

Life At Work s. r. o.

aktívna
Bellova 14109/48, 83101, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
podľa §4, registrácia od 1. 3. 2024
spoločnosť s ručením obmedzenýmPlatca DPH
Tržby (2025)58 tis. €
10,2 %vs 2024
Zisk (2025)2 tis. €
64,1 %vs 2024
Vlastné imanie (2025)18 tis. €
10,7 %vs 2024
Zadlženosť (2025)56 %
11,0 %Strednávs 2024
ROE (2025)9.6 %
67,5 %Dobrévs 2024

Rast tržieb

Tržby medziročne narástli o 10 %.

Stabilná finančná pozícia

Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.

Krátka história

Firma vznikla pred 3 rokmi — história výkazov je zatiaľ krátka.

Súhrn

Firma dosahuje malé tržby (58 tis. €).

Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
30. 5. 2023
Sídlo
Bellova 14109/48, 83101, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2025)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža4,9 %
  • ROA (návratnosť aktív)4,2 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)9,6 %
  • Zadlženosť56 %
  • Kapitálová primeranosť43,8 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje malé tržby (58 tis. €).
61/ 100Stabilná
Ziskovosť9 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: 3.07
  • netIncome: 1 778
  • revenue: 57 847
  • prevNetIncome: 4 946
Kapitál16 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: 43.77
  • equity: 18 450
  • assets: 42 152
Zadlženosť12 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: 56.23
  • equity: 18 450
  • assets: 42 152
Rast17 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: 9.74
  • revenueYoY: 10.17
  • validHistoryYears: 3.00
Efektivita7 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: 4.90
  • netMargin: 3.07
  • ebitda: 2 836
  • revenue: 57 847
Altman Z''-Score3.10Bezpečné pásmo

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.560.86aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.261.04aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.720.38aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.050.82presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score4 / 6stabilná

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = 4.22 %
    splnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 4.22 % vs. predchádzajúce 10.92 %.
    nesplnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť 56.23 % vs. predchádzajúce 63.18 %.
    splnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 1.37× vs. predchádzajúce 1.16×.
    splnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 3.07 % vs. predchádzajúca 9.42 %.
    nesplnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 43.77 % vs. predchádzajúca 36.82 %.
    splnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 3 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Pozitívne

    Tržby medziročne stúpli o 10 % na 58 tis. € — stabilný organický rast.

  • Info

    Čistá marža len 3.1 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.

  • Info

    Kapitálová primeranosť 44 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.

  • Upozornenie

    Tržby rastú (+10 %), ale aktíva klesajú (-7 %). Firma môže podinvestovávať — rast nemusí byť udržateľný.

Finančný prehľad (2025)
Položka20252024Zmena
Tržby58 tis. €53 tis. €+10,2 %
EBITDA3 tis. €6 tis. €−52,8 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)3 tis. €5 tis. €−52,8 %
Čistý zisk2 tis. €5 tis. €−64,1 %
Aktíva42 tis. €45 tis. €−6,9 %
Vlastné imanie18 tis. €17 tis. €+10,7 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
cez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 30. 5. 2023Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
  • 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby