jedzBystro s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 27 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Krátka história
Firma vznikla pred 2 rokmi — história výkazov je zatiaľ krátka.
Firma dosahuje tržby (1,1 mil. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 9. 12. 2023
- Sídlo
- Košická 17180/49, 82108, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža1,7 %
- ROA (návratnosť aktív)6,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)13,8 %
- Zadlženosť52 %
- Kapitálová primeranosť48,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.591netIncome: 6 445revenue: 1 091 179prevNetIncome: 35 219
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 48.38equity: 46 664assets: 96 455
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 51.62equity: 46 664assets: 96 455
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 27.23validHistoryYears: 2.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 1.66netMargin: 0.591ebitda: 18 164revenue: 1 091 179
Altman Z''-Score4.42Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.95 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.41 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.08 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.98 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 6.68 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 6.68 % vs. predchádzajúce 39.67 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 51.62 % vs. predchádzajúce 54.70 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 11.31× vs. predchádzajúce 9.66×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.59 % vs. predchádzajúca 4.11 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 48.38 % vs. predchádzajúca 45.30 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 3 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 27 % na 1.1 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.6 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 48 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,1 mil. € | 858 tis. € | +27,2 % |
| EBITDA | 18 tis. € | 51 tis. € | −64,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 16 tis. € | 46 tis. € | −64,5 % |
| Čistý zisk | 6 tis. € | 35 tis. € | −81,7 % |
| Aktíva | 96 tis. € | 89 tis. € | +8,7 % |
| Vlastné imanie | 47 tis. € | 40 tis. € | +16,0 % |
- 9. 12. 2023Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie48.4%
- Cudzie zdroje51.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 1,1 mil. € | 96 tis. € | 47 tis. € | 18 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 858 tis. € | 89 tis. € | 40 tis. € | 51 tis. € | 35 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | 0 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti9. 12. 2023
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
Predmet podnikania
- 1Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorovod 9. 12. 2023
- 2Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 9. 12. 2023
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 9. 12. 2023
- 4Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 9. 12. 2023
- 5Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 9. 12. 2023
- 6Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 9. 12. 2023
- 7Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 9. 12. 2023
- 8Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 9. 12. 2023
- 9Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 9. 12. 2023
- 10Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 9. 12. 2023
- 11Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravyod 9. 12. 2023
- 12Verejné obstarávanieod 9. 12. 2023
- 13Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 9. 12. 2023
- 14Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 9. 12. 2023
- 15Finančný lízingod 9. 12. 2023
- 16Výroba zdravotníckych pomôcokod 9. 12. 2023
- 17Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 9. 12. 2023
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/55871275
- RÚZ ID
- 2242182
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 9. 12. 2023Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat1 091 179 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 15. 4. 2024Registrácia platcu DPHSK2122133585
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna