HOFO, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 457 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Krátka história
Firma vznikla pred 2 rokmi — história výkazov je zatiaľ krátka.
Firma dosahuje tržby (112 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 30. 11. 2023
- Sídlo
- Ovčiarsko 86, 01004, Ovčiarsko
- EBITDA marža2,3 %
- ROA (návratnosť aktív)4,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)16,1 %
- Zadlženosť74 %
- Kapitálová primeranosť25,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.17netIncome: 1 311revenue: 111 929prevNetIncome: 1 822
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 25.59equity: 8 133assets: 31 781
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 74.41equity: 8 133assets: 31 781
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 456.64validHistoryYears: 2.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 2.31netMargin: 1.17ebitda: 2 582revenue: 111 929
Altman Z''-Score1.65Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.50 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.32 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.46 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.36 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 4.13 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 4.13 % vs. predchádzajúce 25.35 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 74.41 % vs. predchádzajúce 5.07 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 3.52× vs. predchádzajúce 2.80×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.17 % vs. predchádzajúca 9.06 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 25.59 % vs. predchádzajúca 94.93 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +457 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 3 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 457 % na 112 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 1.2 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 26 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 457 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 112 tis. € | 20 tis. € | +456,6 % |
| EBITDA | 3 tis. € | 2 tis. € | +17,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | 2 tis. € | +17,9 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 2 tis. € | −28,0 % |
| Aktíva | 32 tis. € | 7 tis. € | +342,3 % |
| Vlastné imanie | 8 tis. € | 7 tis. € | +19,2 % |
- 30. 11. 2023Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie25.6%
- Cudzie zdroje74.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 112 tis. € | 32 tis. € | 8 tis. € | 3 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 20 tis. € | 7 tis. € | 7 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | -5 tis. € | -5 tis. € | — | 0 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti30. 11. 2023
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
Predmet podnikania
- 1Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 30. 12. 2025
- 2Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkovod 30. 11. 2023
- 3Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamyod 30. 11. 2023
- 4Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálovod 30. 11. 2023
- 5Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálovod 30. 11. 2023
- 6Výroba výrobkov z gumy a plastovod 30. 11. 2023
- 7Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkovod 30. 11. 2023
- 8Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkovod 30. 11. 2023
- 9Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastokod 30. 11. 2023
- 10Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 30. 11. 2023
- 11Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 30. 11. 2023
- 12Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradiaod 30. 11. 2023
- 13Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 30. 11. 2023
- 14Prípravné práce k realizácii stavbyod 30. 11. 2023
- 15Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 30. 11. 2023
- 16Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 30. 11. 2023
- 17Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkovod 30. 11. 2023
- 18Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 30. 11. 2023
- 19Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 30. 11. 2023
- 20Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 30. 11. 2023
- 21Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 30. 11. 2023
- 22Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 30. 11. 2023
- 23Vedenie účtovníctvaod 30. 11. 2023
- 24Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 30. 11. 2023
- 25Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 30. 11. 2023
- 26Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 30. 11. 2023
- 27Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 30. 11. 2023
- 28Čistiace a upratovacie službyod 30. 11. 2023
- 29Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 30. 11. 2023
- 30Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 30. 11. 2023
- 31Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 30. 11. 2023
- 32Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 30. 11. 2023
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/55900186
- RÚZ ID
- 2232533
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 30. 11. 2023Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat111 929 EUR · rok 2025
- 15. 8. 2025Registrácia platcu DPHSK2122126226
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna