SENBRO s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 24 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Krátka história
Firma vznikla pred 2 rokmi — história výkazov je zatiaľ krátka.
Firma dosahuje malé tržby (7 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 22. 12. 2023
- Sídlo
- Svätovavrinecká 2, 83101, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- EBITDA marža7,8 %
- ROA (návratnosť aktív)0,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)1,9 %
- Zadlženosť62 %
- Kapitálová primeranosť37,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.48netIncome: 99.00revenue: 6 700prevNetIncome: 48.00
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 37.89equity: 5 146assets: 13 580
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 62.11equity: 5 146assets: 13 580
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 24.10validHistoryYears: 2.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 7.78netMargin: 1.48ebitda: 521.00revenue: 6 700
Altman Z''-Score1.64Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.75 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.04 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.22 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.64 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.73 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.73 % vs. predchádzajúce 0.53 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 62.11 % vs. predchádzajúce 44.48 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.49× vs. predchádzajúce 0.59×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.48 % vs. predchádzajúca 0.89 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 37.89 % vs. predchádzajúca 55.52 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 6700 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 3 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 24 % na 6700 €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 1.5 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 38 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 7 tis. € | 5 tis. € | +24,1 % |
| EBITDA | 521 € | 398 € | +30,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 469 € | 358 € | +30,9 % |
| Čistý zisk | 99 € | 48 € | +106,3 % |
| Aktíva | 14 tis. € | 9 tis. € | +49,4 % |
| Vlastné imanie | 5 tis. € | 5 tis. € | +1,9 % |
- 22. 12. 2023Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie37.9%
- Cudzie zdroje62.1%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 7 tis. € | 14 tis. € | 5 tis. € | 521 € | 99 € | EUR |
| 2024 | Riadna | 5 tis. € | 9 tis. € | 5 tis. € | 398 € | 48 € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | 0 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti22. 12. 2023
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla22. 12. 2023 → 30. 1. 2024
Svätovavrinecká 2, Bratislava - mestská časť Ružinov
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
Predmet podnikania
- 1Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 22. 12. 2023
- 2Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 22. 12. 2023
- 3Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 22. 12. 2023
- 4Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 22. 12. 2023
- 5Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 22. 12. 2023
- 6Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 22. 12. 2023
- 7Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 22. 12. 2023
- 8Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahyod 22. 12. 2023
- 9Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 22. 12. 2023
- 10Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 22. 12. 2023
- 11Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 22. 12. 2023
- 12Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 22. 12. 2023
- 13Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 22. 12. 2023
- 14Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 22. 12. 2023
- 15Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 22. 12. 2023
- 16Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 22. 12. 2023
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/55930981
- RÚZ ID
- 2245403
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 22. 12. 2023Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat6 700 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 1. 4. 2024Registrácia platcu DPHSK2122139987
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 22. 12. 2023Zmena sídlaSvätovavrinecká 2, Bratislava - mestská časť Ružinov