Hanuri s. r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 82 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Krátka história
Firma vznikla pred 2 rokmi — história výkazov je zatiaľ krátka.
Firma dosahuje malé tržby (840 €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 24. 1. 2024
- Sídlo
- Krosnianska 1574/93, 04022, Košice - mestská časť Dargovských hrdinov
- EBITDA marža85,7 %
- ROA (návratnosť aktív)5,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)6,3 %
- Zadlženosť5 %
- Kapitálová primeranosť94,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 45.24netIncome: 380.00revenue: 840.00prevNetIncome: 667.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 94.68equity: 6 047assets: 6 387
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 5.32equity: 6 047assets: 6 387
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: -81.58validHistoryYears: 2.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 85.71netMargin: 45.24ebitda: 720.00revenue: 840.00
Altman Z''-Score21.72Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.86 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.53 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.64 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 18.67 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 5.95 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 5.95 % vs. predchádzajúce 11.53 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 5.32 % vs. predchádzajúce 2.04 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.13× vs. predchádzajúce 0.79×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 45.24 % vs. predchádzajúca 14.63 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 94.68 % vs. predchádzajúca 97.96 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 840 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 82 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 45.2 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.45 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 85.7 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 95 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 840 € | 5 tis. € | −81,6 % |
| EBITDA | 720 € | 785 € | −8,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 648 € | 707 € | −8,3 % |
| Čistý zisk | 380 € | 667 € | −43,0 % |
| Aktíva | 6 tis. € | 6 tis. € | +10,4 % |
| Vlastné imanie | 6 tis. € | 6 tis. € | +6,7 % |
- 24. 1. 2024Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie94.7%
- Cudzie zdroje5.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 840 € | 6 tis. € | 6 tis. € | 720 € | 380 € | EUR |
| 2024 | Riadna | 5 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 785 € | 667 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti24. 1. 2024
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prekladateľské a tlmočnícke služby - fínsky jazykod 24. 1. 2024
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 24. 1. 2024
- 3Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 24. 1. 2024
- 4Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 24. 1. 2024
- 5Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 24. 1. 2024
- 6Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 24. 1. 2024
- 7Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkovod 24. 1. 2024
- 8Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradiaod 24. 1. 2024
- 9Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 24. 1. 2024
- 10Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 24. 1. 2024
- 11Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 24. 1. 2024
- 12Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 24. 1. 2024
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/56019220
- RÚZ ID
- 2250144
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 24. 1. 2024Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat4 560 EUR · rok 2024