hammy s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 171 %.
Záporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Krátka história
Firma vznikla pred 2 rokmi — história výkazov je zatiaľ krátka.
Firma dosahuje malé tržby (99 tis. €), vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 7. 2. 2024
- Sídlo
- Vonkajší rad 767/15, 92601, Sereď
- EBITDA marža0,7 %
- ROA (návratnosť aktív)1,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť180 %
- Kapitálová primeranosť-79,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.375netIncome: 370.00revenue: 98 770prevNetIncome: -26 582
Kapitál0 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: -79.53equity: -21 833assets: 27 454
Zadlženosť0 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 179.53equity: -21 833assets: 27 454
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 171.28validHistoryYears: 2.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.719netMargin: 0.375ebitda: 710.00revenue: 98 770
Altman Z''-Score-4.99Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | -1.57 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -3.11 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.15 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | -0.47 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.35 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.35 % vs. predchádzajúce -195.71 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 179.53 % vs. predchádzajúce 258.90 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 3.60× vs. predchádzajúce 2.68×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.37 % vs. predchádzajúca -73.01 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -79.53 % vs. predchádzajúca -158.90 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 171 % na 99 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.4 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Riziko
Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 99 tis. € | 36 tis. € | +171,3 % |
| EBITDA | 710 € | -27 tis. € | +102,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 639 € | -24 tis. € | +102,7 % |
| Čistý zisk | 370 € | -27 tis. € | +101,4 % |
| Aktíva | 27 tis. € | 14 tis. € | +102,1 % |
| Vlastné imanie | -22 tis. € | -22 tis. € | −1,2 % |
- 7. 2. 2024Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Cudzie zdroje
- 49 tis. €
- Aktíva spolu
- 27 tis. €
- Vlastné imanie
- −22 tis. €
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 99 tis. € | 27 tis. € | -22 tis. € | 710 € | 370 € | EUR |
| 2024 | Riadna | 36 tis. € | 14 tis. € | -22 tis. € | -27 tis. € | -27 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti7. 2. 2024
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
Predmet podnikania
- 1Vedenie účtovníctvaod 7. 2. 2024
- 2Faktoring a forfaitingod 7. 2. 2024
- 3Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 7. 2. 2024
- 4Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 7. 2. 2024
- 5Prípravné práce k realizácii stavbyod 7. 2. 2024
- 6Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 7. 2. 2024
- 7Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 7. 2. 2024
- 8Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 7. 2. 2024
- 9Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 7. 2. 2024
- 10Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 7. 2. 2024
- 11Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 7. 2. 2024
- 12Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 7. 2. 2024
- 13Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradiaod 7. 2. 2024
- 14Záložneod 7. 2. 2024
- 15Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 7. 2. 2024
- 16Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravyod 7. 2. 2024
- 17Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 7. 2. 2024
- 18Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 7. 2. 2024
- 19Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 7. 2. 2024
- 20Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 7. 2. 2024
- 21Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 7. 2. 2024
- 22Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 7. 2. 2024
- 23Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 7. 2. 2024
- 24Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 7. 2. 2024
- 25Čistiace a upratovacie službyod 7. 2. 2024
- 26Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 7. 2. 2024
- 27Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 7. 2. 2024
- 28Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 7. 2. 2024
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/56030851
- RÚZ ID
- 2264373
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 7. 2. 2024Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat98 770 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 15. 3. 2024Registrácia platcu DPHSK2122170853