C3.01 s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 48 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Krátka história
Firma vznikla pred 2 rokmi — história výkazov je zatiaľ krátka.
Firma dosahuje tržby (132 tis. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 21. 2. 2024
- Sídlo
- Pribinova 19273/32C, 81109, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža8,2 %
- ROA (návratnosť aktív)10,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)79,8 %
- Zadlženosť87 %
- Kapitálová primeranosť13,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 6.28netIncome: 8 263revenue: 131 616prevNetIncome: -2 903
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 13.49equity: 10 360assets: 76 780
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 86.51equity: 10 360assets: 76 780
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 48.33validHistoryYears: 2.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 8.23netMargin: 6.28ebitda: 10 832revenue: 131 616
Altman Z''-Score1.46Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.27 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.23 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.81 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.16 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 10.76 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 10.76 % vs. predchádzajúce -2.47 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 86.51 % vs. predchádzajúce 98.21 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.71× vs. predchádzajúce 0.76×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 6.28 % vs. predchádzajúca -3.27 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 13.49 % vs. predchádzajúca 1.79 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 35 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 48 % na 132 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 6.3 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 13 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Pozitívne
ROA 10.8 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 132 tis. € | 89 tis. € | +48,3 % |
| EBITDA | 11 tis. € | -1 tis. € | +11× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 10 tis. € | -998 € | +11× |
| Čistý zisk | 8 tis. € | -3 tis. € | +384,6 % |
| Aktíva | 77 tis. € | 117 tis. € | −34,6 % |
| Vlastné imanie | 10 tis. € | 2 tis. € | +394,0 % |
- 21. 2. 2024Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie13.5%
- Cudzie zdroje86.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 132 tis. € | 77 tis. € | 10 tis. € | 11 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 89 tis. € | 117 tis. € | 2 tis. € | -1 tis. € | -3 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti21. 2. 2024
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/56086563
- RÚZ ID
- 2262319
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 21. 2. 2024Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat131 616 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 1. 4. 2024Registrácia platcu DPHSK2122185648