HUZ s. r. o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Krátka história
Firma vznikla pred 2 rokmi — história výkazov je zatiaľ krátka.
Skóre 86/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (405 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 22. 3. 2024
- Sídlo
- Pezinská 617/51, 90026, Slovenský Grob
- EBITDA marža54,9 %
- ROA (návratnosť aktív)61,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)97,2 %
- Zadlženosť36 %
- Kapitálová primeranosť63,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 42.73netIncome: 172 876revenue: 404 621prevNetIncome: 0.000
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 63.56equity: 177 876assets: 279 859
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 36.44equity: 177 876assets: 279 859
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: —validHistoryYears: 1.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 54.90netMargin: 42.73ebitda: 222 156revenue: 404 621
Altman Z''-Score9.63Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.25 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.01 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 4.53 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.83 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 61.77 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 61.77 % vs. predchádzajúce 0.00 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 36.44 % vs. predchádzajúce 0.00 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 63.56 % vs. predchádzajúca 100.00 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby za 2025: 405 tis. €. Bez medziročného porovnania (chýbajú dáta za predchádzajúci rok).
- Pozitívne
Čistá marža 42.7 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.43 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 54.9 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 64 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 405 tis. € | — | — |
| EBITDA | 222 tis. € | — | — |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 200 tis. € | — | — |
| Čistý zisk | 173 tis. € | 0 € | — |
| Aktíva | 280 tis. € | 5 tis. € | +55× |
| Vlastné imanie | 178 tis. € | 5 tis. € | +35× |
- 22. 3. 2024Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie63.6%
- Cudzie zdroje36.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 405 tis. € | 280 tis. € | 178 tis. € | 222 tis. € | 173 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | 0 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 5 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti22. 3. 2024
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 22. 3. 2024
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 22. 3. 2024
- 3Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 22. 3. 2024
- 4Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 22. 3. 2024
- 5Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahyod 22. 3. 2024
- 6Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 22. 3. 2024
- 7Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 22. 3. 2024
- 8Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 22. 3. 2024
- 9Poskytovanie služieb osobného charakteruod 22. 3. 2024
- 10Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 22. 3. 2024
- 11Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 22. 3. 2024
- 12Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 22. 3. 2024
- 13Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 22. 3. 2024
- 14Čistiace a upratovacie službyod 22. 3. 2024
- 15Výroba potravinárskych a škrobových výrobkovod 22. 3. 2024
- 16Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 22. 3. 2024
- 17Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 22. 3. 2024
- 18Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravyod 22. 3. 2024
- 19Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 22. 3. 2024
- 20Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 22. 3. 2024
- 21Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorovod 22. 3. 2024
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/56157061
- RÚZ ID
- 2275043
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 22. 3. 2024Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat404 621 EUR · rok 2025
- 5. 10. 2025Registrácia platcu DPHSK2122221332
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna