Produkt s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 133 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Krátka história
Firma vznikla pred 2 rokmi — história výkazov je zatiaľ krátka.
Firma dosahuje malé tržby (92 tis. €), zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 27. 3. 2024
- Sídlo
- Karpatské námestie 7770/10A, 83106, Bratislava - mestská časť Rača
- EBITDA marža2,4 %
- ROA (návratnosť aktív)1,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)8,9 %
- Zadlženosť82 %
- Kapitálová primeranosť18,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.589netIncome: 543.00revenue: 92 134prevNetIncome: 534.00
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 18.40equity: 6 077assets: 33 036
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 81.60equity: 6 077assets: 33 036
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 133.21validHistoryYears: 2.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 2.36netMargin: 0.589ebitda: 2 170revenue: 92 134
Altman Z''-Score1.08Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.36 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.11 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.38 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.24 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.64 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.64 % vs. predchádzajúce 2.29 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 81.60 % vs. predchádzajúce 76.22 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.79× vs. predchádzajúce 1.70×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.59 % vs. predchádzajúca 1.35 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 18.40 % vs. predchádzajúca 23.78 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 133 % na 92 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.6 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 18 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Upozornenie
Tržby rastú výrazne rýchlejšie (+133 %) ako vlastné imanie (+10 %) — môže ísť o zadlžovanie alebo nárast cudzích zdrojov.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 92 tis. € | 40 tis. € | +133,2 % |
| EBITDA | 2 tis. € | 994 € | +118,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | 895 € | +118,3 % |
| Čistý zisk | 543 € | 534 € | +1,7 % |
| Aktíva | 33 tis. € | 23 tis. € | +41,9 % |
| Vlastné imanie | 6 tis. € | 6 tis. € | +9,8 % |
- 27. 3. 2024Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie18.4%
- Cudzie zdroje81.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 92 tis. € | 33 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | 543 € | EUR |
| 2024 | Riadna | 40 tis. € | 23 tis. € | 6 tis. € | 994 € | 534 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti27. 3. 2024
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
Predmet podnikania
- 1Verejné obstarávanieod 4. 7. 2024
- 2Výroba potravinárskych a škrobových výrobkovod 4. 7. 2024
- 3Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 4. 7. 2024
- 4Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravyod 4. 7. 2024
- 5Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálovod 4. 7. 2024
- 6Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkovod 4. 7. 2024
- 7Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 4. 7. 2024
- 8Čistiace a upratovacie službyod 3. 5. 2024
- 9Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 3. 5. 2024
- 10Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 3. 5. 2024
- 11Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 27. 3. 2024
- 12Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 27. 3. 2024
- 13Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 27. 3. 2024
- 14Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 27. 3. 2024
- 15Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahyod 27. 3. 2024
- 16Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 27. 3. 2024
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/56172508
- RÚZ ID
- 2276428
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 27. 3. 2024Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat92 134 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 15. 5. 2024Registrácia platcu DPHSK2122223653