J&J ELEKTRO, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 76 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Krátka história
Firma vznikla pred 2 rokmi — história výkazov je zatiaľ krátka.
Firma dosahuje tržby (273 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 11. 4. 2024
- Sídlo
- Elektrárenská 475/3, 96001, Zvolen
- EBITDA marža23,0 %
- ROA (návratnosť aktív)40,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)101,9 %
- Zadlženosť61 %
- Kapitálová primeranosť39,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 17.36netIncome: 47 357revenue: 272 743prevNetIncome: -5 895
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 39.39equity: 46 461assets: 117 938
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 60.61equity: 46 461assets: 117 938
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 75.70validHistoryYears: 2.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 23.00netMargin: 17.36ebitda: 62 735revenue: 272 743
Altman Z''-Score5.64Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.78 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.15 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 3.04 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.68 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 40.15 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 40.15 % vs. predchádzajúce -23.36 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 60.61 % vs. predchádzajúce 103.55 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.31× vs. predchádzajúce 6.15×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 17.36 % vs. predchádzajúca -3.80 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 39.39 % vs. predchádzajúca -3.55 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE 102 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (46461 €) — nereprezentatívne.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 76 % na 273 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 17.4 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.17 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 23.0 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Info
Kapitálová primeranosť 39 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 273 tis. € | 155 tis. € | +75,7 % |
| EBITDA | 63 tis. € | -4 tis. € | +17× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 56 tis. € | -4 tis. € | +17× |
| Čistý zisk | 47 tis. € | -6 tis. € | +903,3 % |
| Aktíva | 118 tis. € | 25 tis. € | +367,3 % |
| Vlastné imanie | 46 tis. € | -895 € | +53× |
- 11. 4. 2024Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie39.4%
- Cudzie zdroje60.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 273 tis. € | 118 tis. € | 46 tis. € | 63 tis. € | 47 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 155 tis. € | 25 tis. € | -895 € | -4 tis. € | -6 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti11. 4. 2024
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
Predmet podnikania
- 1Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 11. 4. 2024
- 2Prípravné práce k realizácii stavbyod 11. 4. 2024
- 3Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 11. 4. 2024
- 4Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 11. 4. 2024
- 5Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 11. 4. 2024
- 6Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 11. 4. 2024
- 7Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 11. 4. 2024
- 8Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 11. 4. 2024
- 9Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 11. 4. 2024
- 10Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 11. 4. 2024
- 11Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 11. 4. 2024
- 12Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 11. 4. 2024
- 13Čistiace a upratovacie službyod 11. 4. 2024
- 14Poskytovanie služieb osobného charakteruod 11. 4. 2024
- 15Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 11. 4. 2024
- 16Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 11. 4. 2024
- 17Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 11. 4. 2024
- 18Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 11. 4. 2024
- 19Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvood 11. 4. 2024
- 20Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamyod 11. 4. 2024
- 21Výroba výrobkov z gumy a plastovod 11. 4. 2024
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/56204558
- RÚZ ID
- 2286310
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 11. 4. 2024Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat272 743 EUR · rok 2025
- 14. 4. 2025Registrácia platcu DPHSK2122238679
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna