Jana Vikrutová reality s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 160 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Krátka história
Firma vznikla pred 2 rokmi — história výkazov je zatiaľ krátka.
Firma dosahuje malé tržby (37 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 27. 9. 2024
- Sídlo
- 765, 90050, Kráľová pri Senci
- EBITDA marža9,0 %
- ROA (návratnosť aktív)8,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)19,4 %
- Zadlženosť56 %
- Kapitálová primeranosť44,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 7.10netIncome: 2 601revenue: 36 640prevNetIncome: 10 210
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 44.05equity: 13 412assets: 30 448
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 55.95equity: 13 412assets: 30 448
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 160.26validHistoryYears: 2.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 8.98netMargin: 7.10ebitda: 3 289revenue: 36 640
Altman Z''-Score3.68Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.87 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.37 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.62 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.83 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 8.54 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 8.54 % vs. predchádzajúce 59.99 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 55.95 % vs. predchádzajúce 10.63 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.20× vs. predchádzajúce 0.83×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 7.10 % vs. predchádzajúca 72.52 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 44.05 % vs. predchádzajúca 89.37 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 36640 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 160 % na 37 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 7.1 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 44 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 37 tis. € | 14 tis. € | +160,3 % |
| EBITDA | 3 tis. € | 12 tis. € | −72,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 3 tis. € | 11 tis. € | −72,6 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 10 tis. € | −74,5 % |
| Aktíva | 30 tis. € | 17 tis. € | +78,9 % |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 15 tis. € | −11,8 % |
- 27. 9. 2024Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie44.0%
- Cudzie zdroje56.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 37 tis. € | 30 tis. € | 13 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 14 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € | 10 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti27. 9. 2024
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
Predmet podnikania
- 1Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 27. 9. 2024
- 2Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchodod 27. 9. 2024
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 27. 9. 2024
- 4Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 27. 9. 2024
- 5Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 27. 9. 2024
- 6Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahyod 27. 9. 2024
- 7Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 27. 9. 2024
- 8Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 27. 9. 2024
- 9Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 27. 9. 2024
- 10Poskytovanie služieb osobného charakteruod 27. 9. 2024
- 11Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 27. 9. 2024
- 12Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 27. 9. 2024
- 13Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 27. 9. 2024
- 14Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 27. 9. 2024
- 15Vedenie účtovníctvaod 27. 9. 2024
- 16Čistiace a upratovacie službyod 27. 9. 2024
- 17Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 27. 9. 2024
- 18Prípravné práce k realizácii stavbyod 27. 9. 2024
- 19Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 27. 9. 2024
- 20Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvood 27. 9. 2024
- 21Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 27. 9. 2024
- 22Poskytovanie sociálnych služiebod 27. 9. 2024
- 23Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a audituod 27. 9. 2024
- 24Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 27. 9. 2024
- 25Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 27. 9. 2024
- 26Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 27. 9. 2024
- 27Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 27. 9. 2024
- 28Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 27. 9. 2024
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/56532211
- RÚZ ID
- 2342527
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 27. 9. 2024Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat36 640 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna