EPOXY FLOORS s. r. o.
aktívnaKľúčové insighty
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 3233 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Krátka história
Firma vznikla pred 2 rokmi — história výkazov je zatiaľ krátka.
Firma dosahuje malé tržby (33 tis. €), je zisková.
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža43,0 %
- ROA (návratnosť aktív)48,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)70,4 %
- Zadlženosť32 %
- Kapitálová primeranosť68,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 38.71netIncome: 12 645revenue: 32 668prevNetIncome: 314.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 68.36equity: 17 960assets: 26 271
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 31.64equity: 17 960assets: 26 271
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 3 233,469validHistoryYears: 2.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 43.04netMargin: 38.71ebitda: 14 059revenue: 32 668
Altman Z''-Score8.28Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.35 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.61 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 3.06 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 2.27 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 48.13 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 48.13 % vs. predchádzajúce 5.26 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 31.64 % vs. predchádzajúce 10.99 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.24× vs. predchádzajúce 0.16×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 38.71 % vs. predchádzajúca 32.04 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 68.36 % vs. predchádzajúca 89.01 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 32668 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +3233 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 3233 % na 33 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 38.7 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.39 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 43.0 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 68 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 33 tis. € | 980 € | +32× |
| EBITDA | 14 tis. € | 376 € | +36× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 13 tis. € | 338 € | +36× |
| Čistý zisk | 13 tis. € | 314 € | +39× |
| Aktíva | 26 tis. € | 6 tis. € | +340,1 % |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 5 tis. € | +238,0 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 5. 11. 2024
- Sídlo
- Rooseveltova 1196/16, 95801, Partizánske
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 5. 11. 2024Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie68.4%
- Cudzie zdroje31.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 33 tis. € | 26 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 980 € | 6 tis. € | 5 tis. € | 376 € | 314 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti5. 11. 2024
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
Predmet podnikania
- 1Podlahárstvood 5. 11. 2024
- 2Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 5. 11. 2024
- 3Prípravné práce k realizácii stavbyod 5. 11. 2024
- 4Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 5. 11. 2024
- 5Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 5. 11. 2024
- 6Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 5. 11. 2024
- 7Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 5. 11. 2024
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/56588178
- RÚZ ID
- 2358880
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 5. 11. 2024Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat32 668 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 2. 12. 2024Registrácia platcu DPHSK2122360020