AnKo Administration s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 1311 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Krátka história
Firma vznikla pred 1 rokmi — história výkazov je zatiaľ krátka.
Firma dosahuje malé tržby (13 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 15. 11. 2024
- Sídlo
- Stupavská 1308/93, 90101, Malacky
- EBITDA marža82,1 %
- ROA (návratnosť aktív)61,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)66,1 %
- Zadlženosť7 %
- Kapitálová primeranosť93,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 74.55netIncome: 9 796revenue: 13 141prevNetIncome: 443.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 93.15equity: 14 818assets: 15 907
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 6.85equity: 14 818assets: 15 907
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 1 311,493validHistoryYears: 2.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 82.12netMargin: 74.55ebitda: 10 792revenue: 13 141
Altman Z''-Score22.09Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.83 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.10 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 3.88 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 14.29 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 61.58 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 61.58 % vs. predchádzajúce 8.02 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 6.85 % vs. predchádzajúce 1.41 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.83× vs. predchádzajúce 0.17×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 74.55 % vs. predchádzajúca 47.58 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 93.15 % vs. predchádzajúca 98.59 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 13141 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +1311 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 1311 % na 13 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 74.5 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.75 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 82.1 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 93 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 13 tis. € | 931 € | +13× |
| EBITDA | 11 tis. € | 521 € | +20× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 10 tis. € | 469 € | +20× |
| Čistý zisk | 10 tis. € | 443 € | +21× |
| Aktíva | 16 tis. € | 6 tis. € | +188,1 % |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 5 tis. € | +172,2 % |
- 15. 11. 2024Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie93.2%
- Cudzie zdroje6.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 13 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 931 € | 6 tis. € | 5 tis. € | 521 € | 443 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti15. 11. 2024
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
Predmet podnikania
- 1Vedenie účtovníctvaod 15. 11. 2024
- 2Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 15. 11. 2024
- 3Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahyod 15. 11. 2024
- 4Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 15. 11. 2024
- 5Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 15. 11. 2024
- 6Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 15. 11. 2024
- 7Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 15. 11. 2024
- 8Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 15. 11. 2024
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/56634633
- RÚZ ID
- 2356955
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 15. 11. 2024Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat13 141 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna