my-Slovakia.com s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 60 %.
Záporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Skóre 26/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
Firma dosahuje malé tržby (18 tis. €), vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 8. 6. 2016
- Sídlo
- Bratislavská 216/226, 90801, Kúty
- EBITDA marža3,5 %
- ROA (návratnosť aktív)1,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť112 %
- Kapitálová primeranosť-11,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.31netIncome: 236.00revenue: 17 957prevNetIncome: 906.00
Kapitál0 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: -11.88equity: -2 902assets: 24 423
Zadlženosť0 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 111.88equity: -2 902assets: 24 423
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 5.59revenueYoY: -60.38validHistoryYears: 7.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 3.51netMargin: 1.31ebitda: 630.00revenue: 17 957
Altman Z''-Score-1.39Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | -0.23 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -1.19 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.15 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | -0.11 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.97 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.97 % vs. predchádzajúce 3.53 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 111.88 % vs. predchádzajúce 112.21 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.74× vs. predchádzajúce 1.76×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.31 % vs. predchádzajúca 2.00 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -11.88 % vs. predchádzajúca -12.21 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 17957 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 60 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Info
Čistá marža len 1.3 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Riziko
Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 18 tis. € | 45 tis. € | −60,4 % |
| EBITDA | 630 € | 1 tis. € | −50,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 567 € | 1 tis. € | −50,9 % |
| Čistý zisk | 236 € | 906 € | −74,0 % |
| Aktíva | 24 tis. € | 26 tis. € | −5,0 % |
| Vlastné imanie | -3 tis. € | -3 tis. € | +7,5 % |
- 8. 6. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Cudzie zdroje
- 27 tis. €
- Aktíva spolu
- 24 tis. €
- Vlastné imanie
- −2.9 tis. €
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 18 tis. € | 24 tis. € | -3 tis. € | 630 € | 236 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 45 tis. € | 26 tis. € | -3 tis. € | 1 tis. € | 906 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 22 tis. € | 20 tis. € | -5 tis. € | 138 € | -961 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 10 tis. € | 13 tis. € | -4 tis. € | 1 tis. € | -725 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 23 tis. € | 15 tis. € | -3 tis. € | -526 € | -2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 15 tis. € | 17 tis. € | -973 € | -4 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 13 tis. € | 21 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 3 tis. € | 2 tis. € | -2 tis. € | -3 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti8. 6. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla8. 6. 2016 → 27. 9. 2022
Kollárova 980/4, Sliač
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50362429
- RÚZ ID
- 1638364
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 8. 6. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat45 326 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 8. 6. 2016Zmena sídlaKollárova 980/4, Sliač