M 3 Development s. r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 48 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 74/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (194 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 11. 5. 2018
- Sídlo
- Továrenská 3110/20J, 90501, Senica
- EBITDA marža7,8 %
- ROA (návratnosť aktív)0,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)0,3 %
- Zadlženosť34 %
- Kapitálová primeranosť65,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.39netIncome: 2 691revenue: 193 826prevNetIncome: 8 791
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 65.54equity: 828 216assets: 1 263 676
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 34.46equity: 828 216assets: 1 263 676
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 36.47revenueYoY: -47.93validHistoryYears: 8.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 7.85netMargin: 1.39ebitda: 15 207revenue: 193 826
Altman Z''-Score3.37Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.29 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.02 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.07 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 2.00 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.21 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.21 % vs. predchádzajúce 0.67 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 34.46 % vs. predchádzajúce 36.67 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.15× vs. predchádzajúce 0.29×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.39 % vs. predchádzajúca 2.36 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 65.54 % vs. predchádzajúca 63.33 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 48 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Info
Čistá marža len 1.4 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 66 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 194 tis. € | 372 tis. € | −47,9 % |
| EBITDA | 15 tis. € | 38 tis. € | −60,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 14 tis. € | 34 tis. € | −60,0 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 9 tis. € | −69,4 % |
| Aktíva | 1,3 mil. € | 1,3 mil. € | −3,1 % |
| Vlastné imanie | 828 tis. € | 826 tis. € | +0,3 % |
- 11. 5. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie65.5%
- Cudzie zdroje34.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 194 tis. € | 1,3 mil. € | 828 tis. € | 15 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 372 tis. € | 1,3 mil. € | 826 tis. € | 38 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 230 tis. € | 1,1 mil. € | 817 tis. € | 45 tis. € | 28 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 204 tis. € | 1,2 mil. € | 788 tis. € | 61 tis. € | 51 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 95 tis. € | 452 tis. € | 217 tis. € | -49 tis. € | -54 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 89 tis. € | 327 tis. € | 271 tis. € | 36 tis. € | 32 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 51 tis. € | 302 tis. € | 239 tis. € | -44 tis. € | -44 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 22 tis. € | 240 tis. € | 233 tis. € | -18 tis. € | -17 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 8 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti11. 5. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla11. 5. 2018 → 13. 1. 2020
Železničná 445/14, Senica
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1Technik požiarnej ochranyod 22. 12. 2021
- 2Vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnostiod 22. 12. 2021
- 3Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 22. 12. 2021
- 4Administratívne službyod 11. 5. 2018
- 5Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 11. 5. 2018
- 6Prenájom hnuteľných vecíod 11. 5. 2018
- 7Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 11. 5. 2018
- 8Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 11. 5. 2018
- 9Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 11. 5. 2018
- 10Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 11. 5. 2018
- 11Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 11. 5. 2018
- 12Vedenie účtovníctvaod 11. 5. 2018
- 13Služby požičovníod 11. 5. 2018
- 14Prípravné práce k realizácii stavbyod 11. 5. 2018
- 15Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 11. 5. 2018
- 16Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 11. 5. 2018
- 17Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 11. 5. 2018
- 18Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 11. 5. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51705656
- RÚZ ID
- 1773182
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 11. 5. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat372 240 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 6. 8. 2018Registrácia platcu DPHSK2120760125
- 11. 5. 2018Zmena sídlaŽelezničná 445/14, Senica