KUGAR s.r.o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 9/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.
Firma dosahuje malé tržby (2 tis. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 11. 2018
- Sídlo
- Dlhá 44/A, 95301, Zlaté Moravce
- EBITDA marža-27,3 %
- ROA (návratnosť aktív)-0,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-296,9 %
- Zadlženosť100 %
- Kapitálová primeranosť0,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť4 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -31.04netIncome: -766.00revenue: 2 468prevNetIncome: -1 155
Kapitál1 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 0.186equity: 258.00assets: 138 911
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 99.81equity: 258.00assets: 138 911
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: —validHistoryYears: 2.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -27.31netMargin: -31.04ebitda: -674.00revenue: 2 468
Altman Z''-Score-0.13Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.00 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.11 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.03 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.00 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -0.55 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -0.55 % vs. predchádzajúce -0.98 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 99.81 % vs. predchádzajúce 99.13 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 0.19 % vs. predchádzajúca 0.87 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE -297 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (258 €) — nereprezentatívne.
- Mikrofirma (tržby 2468 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 6 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby za 2023: 2468 €. Bez medziročného porovnania (chýbajú dáta za predchádzajúci rok).
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -31.0 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 0 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2023 | 2022 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 2 tis. € | — | — |
| EBITDA | -674 € | -1 tis. € | +37,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -607 € | -962 € | +37,0 % |
| Čistý zisk | -766 € | -1 tis. € | +33,7 % |
| Aktíva | 139 tis. € | 117 tis. € | +18,3 % |
| Vlastné imanie | 258 € | 1 tis. € | −74,8 % |
- 28. 11. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra financovania
- Vlastné imanie0.2%
- Cudzie zdroje99.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023aktuálny | Riadna | 2 tis. € | 139 tis. € | 258 € | -674 € | -766 € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 117 tis. € | 1 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 118 tis. € | 2 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 118 tis. € | 3 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 30 tis. € | 106 tis. € | 5 tis. € | 434 € | 320 € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 76 tis. € | 4 tis. € | -570 € | -570 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti28. 11. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2023aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 28. 11. 2018
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 28. 11. 2018
- 3Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 28. 11. 2018
- 4Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 28. 11. 2018
- 5Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 28. 11. 2018
- 6Organizovanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 28. 11. 2018
- 7Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 28. 11. 2018
- 8Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 28. 11. 2018
- 9Poskytovanie služieb v rybárstveod 28. 11. 2018
- 10Chov vybraných druhov zvieratod 28. 11. 2018
- 11Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 28. 11. 2018
- 12Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 28. 11. 2018
- 13Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 28. 11. 2018
- 14Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 28. 11. 2018
- 15Výroba potravinárskych výrobkovod 28. 11. 2018
- 16Výroba kŕmnych zmesíod 28. 11. 2018
- 17Výroba nápojovod 28. 11. 2018
- 18Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 28. 11. 2018
- 19Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 28. 11. 2018
- 20Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 28. 11. 2018
- 21Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 28. 11. 2018
- 22Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4od 28. 11. 2018
- 23Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 28. 11. 2018
- 24Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 28. 11. 2018
- 25Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 28. 11. 2018
- 26Prípravné práce k realizácii stavbyod 28. 11. 2018
- 27Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 28. 11. 2018
- 28Dizajnérske činnostiod 28. 11. 2018
- 29Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiekod 28. 11. 2018
- 30Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 28. 11. 2018
- 31Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 28. 11. 2018
- 32Prenájom hnuteľných vecíod 28. 11. 2018
- 33Služby požičovníod 28. 11. 2018
- 34Čistiace a upratovacie službyod 28. 11. 2018
- 35Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 28. 11. 2018
- 36Administratívne službyod 28. 11. 2018
- 37Vedenie účtovníctvaod 28. 11. 2018
- 38Fotografické činnostiod 28. 11. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/52076245
- RÚZ ID
- 1809852
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 11. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat30 496 EUR · rok 2019
- 1. 1. 2019Registrácia platcu DPHSK2120881840
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna