IMAGEWELL Slovakia, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 1067 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 35/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
Firma dosahuje tržby (1,8 mil. €), vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 4. 10. 2008
- Sídlo
- Zochova 16, 81103, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža8,2 %
- ROA (návratnosť aktív)0,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)27,3 %
- Zadlženosť97 %
- Kapitálová primeranosť2,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.736netIncome: 13 345revenue: 1 813 578prevNetIncome: -9 360
Kapitál1 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 2.77equity: 48 971assets: 1 770 438
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 97.23equity: 48 971assets: 1 770 438
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 32.95revenueYoY: 1 067,039validHistoryYears: 10.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 8.21netMargin: 0.736ebitda: 148 944revenue: 1 813 578
Altman Z''-Score0.64Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.05 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.08 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.48 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.03 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.75 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.75 % vs. predchádzajúce -0.70 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 97.23 % vs. predchádzajúce 97.32 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.02× vs. predchádzajúce 0.12×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.74 % vs. predchádzajúca -6.02 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 2.77 % vs. predchádzajúca 2.68 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +1067 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 1067 % na 1.8 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.7 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 3 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 1067 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,8 mil. € | 155 tis. € | +11× |
| EBITDA | 149 tis. € | 3 tis. € | +42× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 134 tis. € | 3 tis. € | +42× |
| Čistý zisk | 13 tis. € | -9 tis. € | +242,6 % |
| Aktíva | 1,8 mil. € | 1,3 mil. € | +33,0 % |
| Vlastné imanie | 49 tis. € | 36 tis. € | +37,5 % |
- 4. 10. 2008Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie2.8%
- Cudzie zdroje97.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 1,8 mil. € | 1,8 mil. € | 49 tis. € | 149 tis. € | 13 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 155 tis. € | 1,3 mil. € | 36 tis. € | 3 tis. € | -9 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 185 tis. € | 1,3 mil. € | 45 tis. € | 20 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 155 tis. € | 1,1 mil. € | 41 tis. € | -693 € | -11 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 187 tis. € | 998 tis. € | 53 tis. € | 14 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 169 tis. € | 892 tis. € | 50 tis. € | 8 tis. € | 97 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 118 tis. € | 877 tis. € | 50 tis. € | 16 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 153 tis. € | 532 tis. € | 48 tis. € | 44 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 152 tis. € | 463 tis. € | 50 tis. € | 45 tis. € | 28 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 140 tis. € | 287 tis. € | 22 tis. € | 88 tis. € | 15 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti4. 10. 2008
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 21. 12. 2017
- 2Stavebné cenárstvood 21. 12. 2017
- 3Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 21. 12. 2017
- 4Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 21. 12. 2017
- 5Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 21. 12. 2017
- 6Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 21. 12. 2017
- 7Administratívne službyod 21. 12. 2017
- 8Vedenie účtovníctvaod 21. 12. 2017
- 9Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 21. 12. 2017
- 10Prieskum trhu a verejnej mienkyod 21. 12. 2017
- 11Fotografické službyod 21. 12. 2017
- 12Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 21. 12. 2017
- 13Polygrafická výrobaod 21. 12. 2017
- 14sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 4. 10. 2008
- 15reklamná a propagačná činnosťod 4. 10. 2008
- 16činnosť organizačných, ekonomických a podnikateľských poradcovod 4. 10. 2008
- 17sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/od 4. 10. 2008
- 18prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 4. 10. 2008
- 19prenájom hnuteľných vecíod 4. 10. 2008
- 20leasingová činnosťod 4. 10. 2008
- 21prípravné práce k realizácii stavbyod 4. 10. 2008
- 22uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 4. 10. 2008
- 23kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 4. 10. 2008
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44404816
- RÚZ ID
- 736304
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 4. 10. 2008Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat1 813 578 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 25. 1. 2016Registrácia platcu DPHSK2022715585