HK-Promotion, s. r. o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +3.7 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 40/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
Firma dosahuje tržby (162 tis. €), je dlhodobo stratová a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 1. 5. 2009
- Sídlo
- Laurinská 18, 81101, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža31,3 %
- ROA (návratnosť aktív)-0,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-3,8 %
- Zadlženosť88 %
- Kapitálová primeranosť12,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť4 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -6.02netIncome: -9 763revenue: 162 134prevNetIncome: -41 101
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 12.05equity: 258 993assets: 2 149 809
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 87.95equity: 258 993assets: 2 149 809
Rast6 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -7.09revenueYoY: 3.69validHistoryYears: 7.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 31.28netMargin: -6.02ebitda: 50 722revenue: 162 134
Altman Z''-Score0.65Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.24 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.13 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.13 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.14 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -0.45 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -0.45 % vs. predchádzajúce -1.94 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 87.95 % vs. predchádzajúce 87.30 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.08× vs. predchádzajúce 0.07×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -6.02 % vs. predchádzajúca -26.29 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 12.05 % vs. predchádzajúca 12.70 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (4 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -6.0 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Pozitívne
EBITDA marža 31.3 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 12 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 162 tis. € | 156 tis. € | +3,7 % |
| EBITDA | 51 tis. € | 17 tis. € | +206,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 46 tis. € | 15 tis. € | +206,5 % |
| Čistý zisk | -10 tis. € | -41 tis. € | +76,2 % |
| Aktíva | 2,1 mil. € | 2,1 mil. € | +1,6 % |
| Vlastné imanie | 259 tis. € | 269 tis. € | −3,6 % |
- 1. 5. 2009Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie12.0%
- Cudzie zdroje88.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 162 tis. € | 2,1 mil. € | 259 tis. € | 51 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 156 tis. € | 2,1 mil. € | 269 tis. € | 17 tis. € | -41 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 173 tis. € | 2,4 mil. € | 515 tis. € | 64 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 183 tis. € | 2,3 mil. € | 870 tis. € | 64 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 252 tis. € | 2,4 mil. € | -91 tis. € | 199 tis. € | 122 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 250 tis. € | 2,4 mil. € | -214 tis. € | 170 tis. € | 106 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 252 tis. € | 2,4 mil. € | -320 tis. € | 116 tis. € | 50 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 2,3 mil. € | -370 tis. € | 103 tis. € | 39 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 2,6 mil. € | -409 tis. € | 36 tis. € | -31 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 2,5 mil. € | -379 tis. € | -89 tis. € | -160 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla10. 1. 2020 → 27. 6. 2022
Kukučínova 86/9, Košice - mestská časť Juh
- Zmena sídla1. 2. 2018 → 9. 1. 2020
Magnezitárska 11, Košice - mestská časť Ťahanovce
- Zmena sídla30. 10. 2015 → 31. 1. 2018
Magnezitárska 2/A, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce
- Zmena sídla6. 8. 2010 → 29. 10. 2015
Jantárova 30, Košice
- Založenie spoločnosti1. 5. 2009
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla1. 5. 2009 → 5. 8. 2010
Včelárska 30, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44707541
- RÚZ ID
- 772398
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 1. 5. 2009Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2021Najvyšší zaznamenaný obrat252 085 EUR · rok 2021
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 10. 1. 2020Zmena sídlaKukučínova 86/9, Košice - mestská časť Juh
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 1. 2. 2018Zmena sídlaMagnezitárska 11, Košice - mestská časť Ťahanovce
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 30. 10. 2015Zmena sídlaMagnezitárska 2/A, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce
- 6. 8. 2010Zmena sídlaJantárova 30, Košice
- 1. 8. 2010Registrácia platcu DPHSK2022860576
- 1. 5. 2009Zmena sídlaVčelárska 30, Bratislava